"Карпати" Львів - "Ворскла" Полтава. Гра …зелено-білих

18 жовтня 09:30
Переглядів: 213
Карпати - Ворскла

Не часто в українському футболі трапляється, що дві команди наділені традиційними кольорами. У даному випадку це «Карпати» зі Львова і «Ворскла» з Полтави грають у зелено-білій формі та у подібному стилі.

Турнірна таблиця з давних-давен залишається дзеркалом гри кожної з команд української ліги. Так ось у львівського колективу по відношенні до полтавчан на одну перемогу більше. Тобто чотири проти трьох. Але львів’яни, набравши 13 очок, посідають на одне місце нижче. Бо у конкурента, завдяки більшій кількості нічиїх, на два пункти більше. А це свідчення того, що колектив Василя Сачка грає у більш виважений футбол і дорожить кожним очком добутим навіть у матчах проти таких грандів, як кияни, дончани чи харків’яни. Чого не сказати, на разі, про команду Іґора Йовічевіча.

Полтавська команда прибула до похмурого Львова авіалайнером Saab у бойовому комплекті. Головний тренер команди Василь Сачко навіть привіз Станіслава Богуша, який щойно приступив до тренувань. Принагідно «Ворскла» в Україні залишається єдиною командою, яка за 10 турів скористалась послугами аж чотирьох воротарів. Актуальною ця проблема залишається й нині. Бо резервний Олександр Ткаченко залишається на лікарняному, а воротарську відповідальність перекласти на плечі 18-річного Яна Вічного може дорого обійтися усьому колективу.

Щоправда полтавці прибули ще й без Антона Шиндера та екс-карпатця з Хорватії «Карпат» Младена Бартуловіча. Обидва з причин дискваліфікації пропускають цей матч. До речі, хорват з похвалою відізвався про «Карпати», сказавши, що у львівської команди добротний склад, але бракує хорошого нападника. Про цю проблему знають і наші тренери, але питання поки не вирішується. Хоча на «Карпати» працює дві потужних школи і одна академія.

Не все добре в «Карпатах» з основою. Є побоювання, що у кращому випадку на лаві запасних, залишаться Артур Карноза і Павло Ксьонз. Обидва футболісти через клопоти зі здоров’ям пропустили успішну гру в Ужгороді. Але має шанс вийти на поєдинок 17-літній юнак Василь Кравець. Цей футболіст упродовж 90 хвилин гри не загубився в Ужгороді. Більше того отримав кілька компліментів за свою майстерність. Усі решта, мабуть, без змін. І традиційно без форварда.

Тренери Ігор Йовічевіч і Василь Сачко це представники молодого покоління наставників, які давно переймають прогресивні методи тренувань західних футбольних шкіл і вливають ці знання і кров у голови своїх підопічних. Як на разі ця наука дається дуже непросто.

Обидві команди зараз посідають сусідні місця, але у середині турнірної таблиці. Хоча амбіції змушують рухатись вгору.

Та, як би там не було сьогодні, 18 жовтня, точно не стоятиме за воротами фотограф Віктор Диченко, життя якого напередні цього матчу обірвалось після важкої і тривалої хвороби. Шкода і ще раз шкода…

Але матч відбудеться і розпочнеться він о 19:30 на стадіоні «Україна». Є сподівання, що обійдеться без дощу, а повернемось до дому з чудовим настроєм.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: