"Карпати" (Львів) – "Зоря" (Луганськ) – 1:1 (0:1). Обмін …вдався

13 вересня 23:17
Переглядів: 486
Карпати Зоря

«Карпати» (Львів)«Зоря» (Луганськ) – 1:1 (0:1). Відео голів

13.09.2015. Львів. Неділя, 19:30. Стадіон «Україна». Арбітр - Анатолій Жабченко (Хмельницький).

«Карпати»: Мисак, Мірошниченко, Пластун, Гітченко (к), Костевич (Кожанов, 46), Голодюк, Чачуа, Кльоц (Страшкевич, 84), Худоб’як, Ксьонз (Кравець, 77), Карноза.

«Зоря»: Шевченко, Пилявський, Сіваков, Гордієнко, Каменюка (к), Караваєв, Малиновський (Ліпартія, 76), Петряк (Любеновіч, 68), Ґречішкін, Опанасенко, Будківський (Танківський, 83).

Голи: Худоб’як (67) – Караваєв (12).

Попередження: Чачуа (18), Ксьонз (19), Худобяк (32), Карноза (36), Мірошниченко (56) - Ґречішкін (21), Петряк (32), Гордієнко (43), Малиновський (76), Любеновіч (90).

Вилучення: Сіваков (9), Худоб’як (90).

Футболісти клубів «Карпати» і «Зоря», не показавши у Львові яскравої гри, обмінялись не тільки м’ячами, але й вилученнями.

На 9-й хвилині арбітр Жабченко під час єдиноборства захисника Сівакова з Худоб’яком угледів порушення правил і за, так званий, фол останньої надії показав гравцеві з «Зорі» червону картку. І той змушений був передчасно полишити межі футбольного поля. На мою думку, служитель Феміди поспішив із винесенням даного вердикту. Але саме це вилучення вибило з …колії господарів, які упродовж усього першого тайму не спромоглися завдати жодного (!) удару у ворота, у яких стояв Шевченко. Ні не Тарас і навіть не Андрій, а такий собі Микита.

Через три хвилини луганчани провели результативну атаку. Будківський, який проводив свій 50-й матч у чемпіонаті України, перевів м’яча на Караваєва. Кікс Костевича. Мисак проспав епізод, а Олександр у чорній формі «закрутив» шкіряну кулю повз руки Романа під дальню стійку у ворота. Отак, команда Юрія Вернидуба повела у рахунку.

Ще мить і луганчани були близькими вдруге заставити львів’ян розпочати з центра поля. Однак старання Петряка і Малиновського виявились марними.

Натомість чимало роботи появилося у арбітра. Анатолій Жабченко, мирячи, щедро роздавав гравцям гірчичники. Емоції брали гору над здоровим розсудком.

Після перерви тренер Іґор Йовічевіч провів заміну і замість Костевича вийшов досвідчений боєць Денис Кожанов. Ця заміна позитивно вплинула на перебіг подій на полі. Власне навіс Кожанова на голову Худоб’яка приніс карпатцям успіх. Воротар Шевченко, який перед цим парирував непростий м’яч після удару Ксьонза, цього разу капітулював - 1:1.

Далася взнаки і кількість гравців на полі. «Карпати», маючи на одного гравця, більше переважали суперника, але особливо не турбували воротаря луганчан. Можливо, прізвище кіпера змушувало львів’ян ставитися до нього з пошанівком. Але, якщо бути точнішим, то карпатців підводила ігрова дисципліна. Команда, прагне грати, як свого часу виступала «Барселона» без нападників. Проте більшість футболістів у відповідальні моменти «губляться» перед воротами противника. Так було й тепер.

А на десер на останній ігровій хвилині суддя вдруге вийняв червону картку, яку показав авторові львівського голу і той неквапливою ходою відправився до роздягальні. Отак у скорочених складах команди завершили матч, який не виявив переможця гри.

Ще раз доводиться апелювати до львівської публіки. Народе, чому не йдеш на стадіон? Адже грає наша львівська команда!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: