"Карпати" - "Маріуполь". Як арбітр сплутав порушення правил з симуляцією

20 листопада 08:26
Переглядів: 534
Абдула

Матч "Карпати" - "Маріуполь" не був складним для арбітра. Досвідчений Абдула впорався зі всім, окрім одного епізоду – коли сплутав порушення правил з симуляцією. І цього вистачило для того, аби повністю зіпсувати враження про свою роботу. Розповідає екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар.

- Про Абдулу не можна говорити як про стабільного арбітра. Але досвіду Анатолієві не позичати, тому його помилкове рішення на 39-й хвилині, яке вплинуло на результат гри, достатньо дивне. Абдула перебував поруч, бачив епізод, але оцінив його зовсім по-іншому, аніж повинен був оцінити.

"Карпати" провели гарну комбінацію. Гуцуляк віддав передачу на Гладкого, той дотепно спрямував м'яча на хід Хорхе Карраскалю, а останнього при вході до штрафного майданчика Мишньов "зловив" на стегно. Навіть партнер Мишньова Танковський, схоже, очікував на одинадцятиметровий (так здавалося з реакції В'ячеслава). Але Абдула вчинив інакше: показав Карраскалю жовту карточку за симуляцію і призначив вільний удар.

Федецький намагався довести щось арбітрові, але марно. "Карпати" лишилися ні з чим. Абдула відзначається тим, що часто не призначає одинадцятиметрові удари. Хоча крім цього моменту, претензій до судді не було. Втім, достатньо і цього: це помилка, яка вплинула на розподіл сил в матчі.

"Карпати" програли вдома "Маріуполю" з рахунком 0:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: