"Карпати" - "Металург" Д 0:1. Фортеця встояла

04 серпня 00:25
Переглядів: 469
карпати металург худобяк

«Карпати» (Львів) − «Металург» (Донецьк) 0:1 відео

3 серпня. 19:30. Львів. «Дружба». 7.800 глядачів.

Арбітр: С. Березка (Київська обл.); 1-й асистент: В. Жарий (Дніпропетровська обл.), 2-й асистент: Я. Трехліб (Дніпропетровськ), резервний арбітр: Я .Козик (Мукачеве).

Інспектор ФФУ: О. Дегтярьов (Одеса).

Делегат ФФУ: В. Безрук (Луганськ).

«Карпати»: Ільющенков, Лобай (Чачуа, 65), Балажіц, Гітченко, Мірошниченко, Мартинюк (Марусич, 82), Худоб’як, Ксьонз, Голодюк (к), Кожанов, Пучковський (Сергійчук, 60). Тренер: ЙОВІЧЕВІЧ Іґор.

«Металург» (Д): Бандура, Нойок, Чечер, Прийма, Насонов (Мишенко, 89), Макрідіс (к), Шарпар, Нельсон, Алешандре (Барановський, 82), Морозюк (Задерака, 64), Лазіч. Тренер: П’ЯТЕНКО Володимир.

Гол: Лазіч (19)

Попередження: Балажіц (90+1).

Футболісти обох команд вийшли на футбольний газон у супроводі дітей, які тримали у руках жовто-блакитні кульки. Після церемонії відкриття і виконання національного гімну в небо полетіли білі голуби – птахи миру, за яким українці давно нудьгують. Прикро, що львівський глядач продовжує вперто ігнорувати матчі єдиної в місті футбольної команди, якою залишаються «Карпати». Навіть віддані фанати і то віддали перевагу іншим заняттям. Невже львів’яни не навчаться любити свою команду, так як це роблять фанати в Англії чи Німеччині? Адже разом ми - сила!

Прибуло лише двоє фанатів з Донецька аби підтримати свій «Металург». Що про них сказати? – Молодці! Хоча дончанам зараз не до футболу.

У склад «Карпат» повернулися блудний син Худоб’як та Кожанов, який ніколи не приховував свого бажання виступати за львівський клуб. Донецький «Металург» також отримав поповнення в особі Миколи Морозюка, який все ж повернувся у команду.

У перші хвилини гри при хорошій прохолодній погоді суперники особливо не турбували воротарів. До речі, гравці «Карпат» щойно після 50-ї хвилини змусили вступити у гру воротаря Бандуру. Проводили своєрідні розвідки. Але перший удар у виконанні Шарпара пройшовся над поперечиною. Алешандре вивів на ударну позицію Нельсона. Та Ґреґорі відпасував на Лазіча і у цей момент своє вагоме слово сказав Лобай, який на долю секунди випередив грізного суперника. Згодом Нойок не зумів завершити влучним ударом розпочату металургами атаку. Та молодого Олександра виручив Лазіч. Алешандре зліва зі штрафного навісив м’яча у карний майданчик. Лазіч, виграв боротьбу за верховий м’яч головою перевів його у сітку. Захисники «Карпат» проспали момент підключення Лазіча до атаки. Рахунок став на на користь львів’ян - 0:1.

Пропущений гол не сколихнув розум господарів. Більше того рейд Алешандре, якби його не підвела фізична готовність завершився б голом.

Гравці «Карпат» продовжували грати без …м’яча. А тренер Йовічевіч сам не знав, яким чином впровадити колектив у правильне русло. Наставник емоційно жестикулював і кричав, але його голос так і не був почутим.

Щойно на 38 –й хв. удар Голодюка імітував спробу атаки на ворота Бандури. Але на перерву «Металург» зобов’язаний був вдруге забивати. Лазіч з кута карного ледь не закинув Ільющенкову м’яч за комір. На щастя, Олександр у стрибку перевів смугастого на кутовий. А далі відбулося велике потрясіння. Нельсон пробив уздовж воріт. Чечер, підключившись до атаки пробив і м’яч поцілив у поперечину. І так двічі. Питання, чи бува м’яч не перетнув лінію воріт залишалось відкритим. Хоча на офіційному сайті Прем’єр ліги появилась інформація, що «Металург» веде після удару Лазіча – 2:0. Та арбітр Сергій Березка був протилежної думки і на центр не вказав.

Після перерви малюнок гри дещо змінився, але не кардинально. Першим здався на милість футболістам ново укладений газон. Який у першій офіційній грі дав збій. Неперевершена сухість землі, і не тримання купи трави. Невже гроші закопано в землю. Хочеться вірити, що ні.

«Зелено-білі» атакували здебільшого через капітана Голодюка і Кожанова. Намагалися заплутати оборонців, але найчастіше самі потрапляли у простак..

Йовічевіч випустив замість Пучковського дебютанта Сергійчука, але і Михайлові не вдалося досягти переваги над суперниками. Худоб’як, замість того щоб спокійно справлятися з роллю диспетчера, багато метушився навколо м’яча, тим самим складав враження, що давно не мав контакту з м’ячем. Ксьонз виконав штрафний удар. Балажіц пробив головою, але мінімально не влучив у ворота. Не кращим чином зіграв і Голодюк.

Старався загострювати атаки Мартинюк, але у відповідні моменти нікого не знаходилось на ударній позиції. Та самому не відважувався завдавати ударів по воротах. Врешті Бандура вступив у боротьбу за м’яча. Після пострілу Голодюка з гострого кута витягнув смугастого.

В останні хвилини господарі поля активізувалися тільки через те, що гості обрали ціль зберегти мінімальну перевагу і при не значних натугах свого досягли. Чого не сказати про «Карпати», яким цей матч не вдався.

Не дуже віриться у традиції, але саме «Карпати» втретє на старті чемпіонатів України програли. А «Металург» залишається непробивною фортецею.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: