"Карпати" мовою цифр. Позиції

17 грудня 12:40
Переглядів: 209
Карпати Львів фанат

У третій частині цифрових підсумків на основі даних компанії InStat Football ознайомимося з особистими показниками футболістів «Карпат» відповідно до їхніх позицій. 

ВОРОТАРІ

Лише два стражі воріт провели на полі більше хвилин за карпатівця Романа Мисака. У кіпера львів’ян 1254 хвилини у першій половині сезону. Більше відстояли лише воротар «Дніпра» Денис Бойко (1431 хвилину) і кіпер «Говерли» Артур Рудько (1413 хвилин). 

Більше за карпатівця пропустив лише Артур Рудько (25 голів). По 19 пропущених у Мисака і Тимофія Шеремети із запорізького «Металурга». 

Роман Мисак парирував 36 ударів. Більше пострілів відбили лише п’ять воротарів Ліги Парі-Матч. У Романа 12 сейвів на рахунку. Це четвертий показник у лізі. 


ЛІВІ ЗАХИСНИКИ

Наш представник у цій категорії Володимир Костевич лідирує за кількістю ударів по воротах. У нього відразу 19 пострілів. Стільки ж у Артема Сухоцького з «Олександрії». 

У Костевича відразу 6 офсайдів – це найбільший показник у лізі. Жоден із лівофлангових захисників не опинявся у положенні поза грою більше трьох разів. 

Найцікавіший показник цієї категорії – кількість єдиноборств в середньому за 90 хвилин. Два лівофлангових захисники «Карпат», Володимир Костевич і Василь Кравець, взяли участь у 22 і 20-и дуелях відповідно, що є максимальним показником у чемпіонаті. Костевич 11 разів боровся в атаці – більше, ніж будь-хто в лізі. 

У Костевича – 5 «обводок». Більше лише у представника «Шахтаря» Ісмаілі (6). 

Василь Кравець займає третю позицію в лізі за кількістю відборів (70%). Більше лише у одесита Слінкіна і «гірника» Азеведо (79% і 77% відповідно). 

Обидва карпатівці лідирують за кількістю втрат. У Костевича їх 12 за матч, у Кравця – 11. 


ПРАВІ ЗАХИСНИКИ

Денис Мірошніченко є четвертим у лізі за кількістю проведених хвилин на полі (1357). Денис найбільше порушував правила (28 фолів). Зате Павло Ксьонз часто опинявся у ролі жертви – 21 раз (третій показник у лізі після Срни із «Шахтаря» і Данченка з «Чорноморця»). 

Мірошніченко найчастіше опинявся в офсайдах в лізі, як і його колега по протилежному фланзі Костевич. Відразу 7 положень поза грою. У найближчого переслідувача Адамюка зі «Сталі» 3 офсайди. 

Павло Ксьонз розмістився на срібній позиції за кількістю ключових передач за 90 хвилин (2, 76). Кращий показник лише у Даріо Срни. Ксьонз зайняв другу позицію за капітаном «Шахтаря» у ще одній номінації – передачах у штрафний майданчик (у карпатівця їх 6 за матч). Ксьонз на першому місці у лізі за кількістю єдиноборств за 90 хвилин (24). Павло лідирує в лізі за кількістю дуелей в атаці (15). 

У Ксьонза аномальний показник «обводок» – 9. Це також перше місце в чемпіонаті. Разом з тим Павло найбільше в лізі втрачає м’яч (13). 


ЦЕНТРАЛЬНІ ЗАХИСНИКИ

У даній категорії «Карпати» представляють три гравці: Пластун, Гітченко і Новотрясов. Більше за Ігоря і Андрія, які пробили по 10 разів по воротах суперників, завдавали ударів лише три гравці у лізі. 

Пластун займає другу позицію у рейтингу гравців, проти яких найчастіше порушували правила (26). Більше фолили тільки проти захисника «Олімпіка» Сергія Борзенка (30). 

У трьох карпатівців досить високий відсоток точних передач (84-85%).

Більше за Ігоря Пластуна єдиноборства в обороні (72%) вигравали лише три гравці: Хачеріді, Чигринський і Гуйє. Не дивно, що карпатівець лідирує за відсотком виграних єдиноборств на другому поверсі. 

Всі три гравці «зелено-білих» знаходяться на верхівці рейтингу за кількістю перехоплень. В середньому за матч вони здійснюють по 8-9 таких дій. 


ОПОРНІ ПІВЗАХИСНИКИ

Олег Голодюк лідирує у категорії «Удари». Лише футболіст одеського «Чорноморця» Валерій Куценко завдав більше пострілів по воротах – 25 проти 23. Зате львів’янин є рекордсменом за кількістю ударів у ствір воріт (11).

Пальму першості Голодюк здобув і за кількістю фолів, які він заробив на собі. Проти Олега 30 разів порушили правила – рекорд серед опорників. Парадоксально, але на другому місці розмістився ще один «лев» Муртаз Даушвілі з 27 заробленими фолами. 

Ще одна беззаперечна перемога Олега – кількість офсайдів. Голодюк 5 разів опинявся у положенні поза грою. У найближчих переслідувачів фіксували офсайд лише по одному разу. 

Але і це ще не все. В Голодюка найбільше ключових передач – в середньому по 3 за гру. За 90 хвилин Олег виконує 3,3 передач в штрафний майданчик. Більше лише у Гвілії і Лебедя (по 3,8). 

Атакувальний запал Голодюка проявився і у наступному показнику. Олег є другим футболістом в лізі, який найменше вступає у боротьбу в обороні (7 разів за матч). Менше лише у «гірника» Віктора Коваленка (6).

У Голодюка, Даушвілі і Кльоца доволі велика кількість «обводок», які вони здійснюють в середньому за матч (2,6-2,8).  


ПРАВІ ПІВЗАХИСНИКИ

Денис Кожанов у першій половині сезону віддав три гольові передачі. За цим показником карпатівець займає шосте місце в лізі у своїй категорії. 

З-поміж усіх правих півзахисників Кожанов найменше порушував правила. Лише три фоли за 1 117 хвилин. Не дивно, що за кількістю єдиноборств Денис також займає останнє місце – по 12 дуелей за 90 хвилин. 

Лише шість футболістів випереджають гравця «зелено-білих» за кількістю передач в штрафний майданчик в середньому за матч. Кожанов виконує по 6 таких пасів. У відсотковому еквіваленті це 52%. Більше лише у запоріжця Татаркова і донеччанина Марлоса. 

Кожанов здійснює найменше в лізі «обводок». Лише 2,1 за гру. 

А ще Денис дуже мало втрачає м’яч (в середньому 10 разів за матч). Кращий показник лише у волинянина Олега Герасим’юка (8 втрат за 90 хвилин). Разом з гравцем «Волині» карпатівець найменше втрачає м’яч на своїй половині (по 0,9 за матч).


ЦЕНТРАЛЬНІ АТАКУВАЛЬНІ ПІВЗАХИСНИКИ

Більше за Артура Карнозу по воротах суперника пробивали лише три гравці: Алекс Тейшейра, Малиновський і Кулач. В Артура 24 постріли. 

Проти гравця «зелено-білих» часто порушували правила (28). Більше збивали з ніг лише Коркішка і Кулача. 

Карноза в середньому за матч виконує по 5 передач в штрафний майданчик. Це шостий показник у лізі. Спрямованість Артура на атаку пояснює малу кількість єдиноборств в обороні (3,5). Менше лише в Алекса Тейшейри (2,2). А ще Карноза, як і Тейшейра, найменше борються на другому поверсі (по 2,5 дуелі за 90 хвилин). Втім, це ще не все. Карпатівець і «гірник» здійснюють найменше відборів за гру у Лізі Парі-Матч. У Карнози показник – 1,9, у Алекса Тейшейри – 0,6. 


НАПАДНИКИ

Ігор Худоб’як виконує по 25 передач за матч. До адресата доходить 80% пасів. Це третій показник у лізі після Едурадо і Артема Кравця. 

Лише чотири форварди в лізі здійснюють більше відборів за Худоб’яка. В Ігоря їх 1,9 за матч. 

На другому місці в чемпіонаті Худік за кількістю перехоплень. У нього 2,5 корисних дій за 90 хвилин. У форварда «Зорі» Пилипа Будківського 2,6 перехоплень за матч.

Серед лідерів за кількістю підборів у лізі Вадим Страшкевич (2,5). Більше лише в «олімпійця» Кадимяна і ужгородця Хльобаса. Лише Гегам виконує більше підбирань на чужій половині. У Кадимяна 1,9 за гру, у Страшкевича – 1,8. 

Карпатівці є лідерами в лізі за кількістю заволодінь м’ячем. Худоб’як виконує 1,9 таких дій за гру, Страшкевич -1,8. Перше місце в Лізі Парі-Матч за кількістю заволодінь на чужій половині поля (1 за гру) Вадим ділить з Русланом Платоном із запорізького «Металурга».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: