"Карпати" мовою цифр. Загальнокомандні показники

15 грудня 08:30
Переглядів: 182
Карпати

Грудень – час для підсумків. Завдяки даним компанії InStat Football маємо можливість ознайомитися з виступами «Карпат» у першій частині сезону 2015/2016 у Лізі Парі-Матч за допомогою цифрових показників. Коли забивали, як атакували і скільки пробивали по воротах – все це і трохи більше, мовою цифр. 

ЗАБИТІ ГОЛИ

За кількістю забитих голів «зелено-білі» розмістилися на 8-й позиції. Власне, як і у підсумковій таблиці Ліги Парі-Матч. Найчастіше підопічні Ігоря Йовічевіча забивали на початку матчу (з 1-ї по 15-у хвилини) і наприкінці(з 75-ї по 90-у). Таких влучних ударів було по чотири. 

«Карпати» разом із дніпропетровським «Дніпром» посіли четверту позицію за кількістю забитих голів зі стандартних положень – по 10 влучних ударів. Більше забивали лише «Шахтар», «Волинь» (обидва по 16) і «Динамо» (12). Чотири рази львів’яни забивали зі штрафного. Кращий показник лише у «Волині»(6). 


ПРОПУЩЕНІ ГОЛИ

Найбільше пропускали «Карпати» у проміжку з 75-ї по 90-у хвилини. Ставалося це 6 разів. Лише одного разу галичани витягали м’яч із сітки власних воріт після голів на старті гри (з 1-ї по 15-у хвилини). 

Львів’яни не лише багато забивають, але й пропускають завдяки штрафним ударам. Чотири влучних постріли завдали суперники «Карпат» у першій половині сезону (стільки ж у ворота «Чорноморця» і «Говерли»). Більше пропускав у такий спосіб лише запорізький «Металург» (7). 


АТАКИ

«Карпати» є командою, яка ледве не найбільше володіє м’ячем (28:32 хвилин в середньому за матч). Команда Йовічевіча йде четвертою вслід за «Динамо», «Шахтарем» і «Дніпром». 

У середньому по 100 атак проводять «зелено-білі» за один матч. Це восьмий показник у лізі. 34 атаки львів’яни провели правим флангом, 26 – через центр і 30 – лівим флангом. 


УДАРИ

За кількістю пострілів по воротах суперників «леви» займають восьму позицію у Лізі Парі-Матч. В середньому «Карпати» пробивають 12 разів за матч. Для порівняння у лідера за цим показником «Шахтаря» – 19 пострілів. Разом з «Шахтарем», «Динамо» і «Олександрією» львів’яни найчастіше не влучають у ворота. Таких ударів трапляється в середньому по 6 за матч. Показник пострілів у ствір воріт становить – 4,2 удари за матч. 


ПЕРЕДАЧІ

«Карпати» є четвертою командою ліги за кількістю передач (515). У лідера за цим показником «Динамо» – 645 пасів. Кількість точних передач галичан – 420. У відсотковому еквіваленті це 82%. Разом з «Дніпром» «зелено-білі» займають третю позицію за цим показником. 

За матч «Карпати» виконують по 13 навісів, 3,1 з яких точні. Це становить лише 24% і є одним з найгірших показників у лізі. 

На восьмому місці у лізі львів’яни за кількістю точних передач у штрафний майданчик суперника(13).


КУТОВІОФСАЙДИ

За гру команда Йовічевіча подає 4,8 кутових. Цей сьома позиція в Лізі Парі-Матч. У лідера «Шахтаря» – 8 корнерів. 

«Гірники» лідирують і за офсайдами (3,2). «Карпати» разом з «Чорноморцем» фінішували третіми (по 2,4 положення поза грою).


БОРОТЬБА

«Леви»» виграють 51% єдиноборств (у Волині» і «Зорі» аналогічний показник, який є четвертим у лізі). З-поміж 190 дуелей за матч карпатівці виходять переможцями з 96. 

«Карпати» мало втрачають м’яч. Лише 95 втрат (20 з них на своїй половині). Для порівняння – у «лідера» «Ворскли» 103 втрати, «аутсайдера» «Шахтаря» – 84. 

Львів’яни часто виграють боротьбу на другому поверсі. Це 52% і п’ятий показник у лізі. З 59 верхових карпатівці виграють 31 дуель. Половину боротьби «Карпати» виграють «знизу» (65 зі 130). 

За виграними єдиноборствами в обороні і атаці «зелено-білі» п’яті (52%) і шості відповідно(50%). 


ТЕХНІКА

За кількістю «обводок» «Карпати» п’яті в Лізі Парі-Матч. По 32 за матч, 20 з яких вдалі (64%). Лідер «Динамо» має на один відсоток більше. 

У «Карпат» 33 відбирання, 16 з яких є успішними. Менше відбирають за львів’ян лише «Говерла» і «Шахтар» (по 15). У лідера за цим показником луцької «Волині» – 22 вдалих відбирання. 


ФОЛИ

Менше за «Карпати» фолить лише «Шахтар». У «Карпат» 15 порушень, 7 з яких на своїй половині. Найбільше порушує правила полтавська «Ворскла» – в середньому 21 раз за матч. 

Гравці «Карпат» лише двічі побачили перед собою червону картку. Рекордсмен «Металіст» – у нього 6 вилучень. 

«Леви» пробивали 4 пенальті, три з яких реалізували. Найбільше ударів з позначки виконала «Волинь»(7).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: