"Карпати" можуть переїхати на "Арену Львів": перемовини тривають

07 квітня 16:12
Переглядів: 263
арена львів

За 2,5 роки функціонування «Арени Львів» на її полі було проведено лише 8 офіційних матчів. Половина з них – в активі «Карпат», які з економічних міркувань, продовжувати виступи на новому стадіоні не стали. Зараз головна спортивна споруда Львова – в боргах і замість тішити місто переповненими трибунами, – радше нагадує нікому не потрібні тонни металу та бетону. Відтак знову відновилися розмови, що «Арена Львів» таки має стати домашньою ареною «Карпат».

«На жаль, є заборгованість із зарплати, і це триває вже досить довго. Намагаємося за рахунок концерну її погашати. На жаль, не все у нас вдається», – описав лише одну з нинішніх проблем «Арени Львів» генеральний директор концерну «Укрспортарена» Сергій Сімак.

Він же наголосив: окрім «Карпат», виходити на газон одного з найкомфортніших стадіонів Європи, нікому.

Відтак уже зараз «Укрспортарена» пропонує «зелено-білим» кілька варіантів переїзду на «Арену Львів»: упродовж року на правах оренди львівський клуб може грати усі матчі чемпіонату та кубка України; «Карпати» на взаємовигідних умовах проводять свої домашні матчі на «Арені Львів» лише з командами першої п’ятірки чемпіонату. І третій варіант – ФК «Карпати» та державний концерн «Укрспортарена» спільно працюють для оптимального вирішення питання експлуатації стадіону.

«Третій варіант, до речі, такий, що рік тому пропонували самі «Карпати». Він полягав у тому, щоб на визначений тривалий термін «Арену Львів» передають клубу у повне господарське ведення. Тобто, це і проведення концертів, й інших заходів. Ми готові обговорювати будь-який варіант, але, на жаль, «Карпати» не проявляють якоїсь ініціативи щодо обговорення».

Так, головним питанням переїзду «левів» на новий стадіон залишається не схема співпраці клубу та концерну, а її економічна складова. Для утримання стадіону необхідно, щонайменше, 800 тисяч гривень в місяць. А це левова частка клубного бюджету.

Умови ж, що запропонували «зелено-білі», запозичені в лондонського «Арсенала», який у 2006-му році переїхав із легендарного «Хайбері», де понад 90 років проводив домашній матчі, на новозбудований «Емірейт Стедіум». У рамках цього проекту міська влада Лондона надала «канонірам» можливість звести сучасний житловий та офісний комплекси, аби «Арсенал» зміг компенсувати свої видатки.

Тепер схожий сценарій керівництво «зелено-білих» обговорює з львівською мерією.

Отож на якому етапі переговори ФК «Карпат» із ЛМР? Що саме можуть звести на місці стадіону «Україна» у разі переїзду команди на «Арену Львів»?, – саме про це сьогодні о 22:35 у клубному тележурналі «ПроКарпати» на телеканалі ZIK.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: