"Карпати" можуть ще підписати центрального нападника

08 серпня 13:00
Переглядів: 145
Карпати

Львівські "Карпати" активно шукають підсилення на позицію центрального форварда.

"Не виключаємо, що ще будуть проведенні трансфери. Ми бачимо, що є позиції, які треба підсилювати. В першу чергу це форвард. Роботи ведуться у тому напрямку. Селекційна служба працює. Вони завжди у пошуках. Шукаємо центрального нападника. Після того, як пішов гравець якого тут неоднозначно сприймали вболівальники - то тепер розуміють, що це був нападник, який міг забити десять м'ячів у чемпіонаті. Останні його результати показують, що рівень його був високий.", - розповів Юрій Беньо під час онлайн-конференції.

"Зараз ми робимо ставку на українізацію команди. Перше, що ми шукаємо - це ми шукаємо з власних джерел. Ми дивимося хто у нас з молодих є перспективний, хто викликається у молодіжну збірну України майже регулярно - Пучковський. Хочеться надати йому шанс, щоб він зміг себе реалізувати.", - додав спортивний директор.

"Відслідковуємо і за кордоном гравців. Не виключено, що доведеться і якогось легіонера запрошувати на цю позицію. Хоча відверто кажучи хотілося, щоб це був хтось свій. Надії покладаються і на Сергійчука.", - підсумував Беньо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: