"Карпати": М’ячі і жодної альтернативи

26 червня 19:25
Переглядів: 786
карпати

Для футболістів важливо забувати «вчорашні» матчі. Необхідно забувати не лише поразки, але й перемоги, адже найважливіший матч – наступний. Навіть попри прикру поразку від «Црвени Звезди» карпатівці на ранкове тренування прийшли бадьорими та усміхненими: трагедії від рахунку ніхто не робив, а на реабілітацію часу ще вистачить. 

Саме заняття відбувалося у тренажерному залі готелю Terme. Поки команда збиралася, деякі гравці вирішили не гаяти часу і зіграти кілька партій у настільний теніс. І хоч ракетки вже давно просили каші, а м’ячиків слід було списати кілька років тому, на загальний настрій та атмосферу це не вплинуло. Муртаз Даушвілі та Роман Підківка галасливо розпочали свою партію. І варто сказати, що у воротаря ситуація була краща. Хоча грузин доволі майстерно рухався, але Підківка зі своєю реакцію ламав Бубі усі плани. 

На сусідньому столі суперники змінювалися блискавично. Щойно Олег Голодюк зайшов до зали, одразу ж схопив ракетку і зійшовся з Денисом Мірошніченком. Байдуже, що в іншій руці у цього були бутси. «Васильович, ми вже розім’ялися» – пожартував досвідчений хавбек, коли тренер з фізпідготовки Віталій Шпанюк проходив повз.

Невдовзі стіл перетворився на мурашник – з одного боку «рубалися» Карноза, Костевич і Мірошніченко, з іншого Голодюк, Чачуа та адміністратор команди Андрій Ханас. Однак довго так тривати не могло і суперників поменшало. 

Тим більше, що в іншому кутку залу ледь не щосекунди хтось вибухав реготом. Чесно кажучи, було від чого. Ігор Пластун, Денис Мірошніченко та Володимир Костевич десь відшукали величезного м’яча для фітнесу і вирішили трішки його побуцати в умовному трикутнику. А сміялися їхні партнери тоді, коли хтось з гравців намагався прийняти необ’ємного м’яча на груди, адже самого футболіста при цьому зносило назад. В одному з випадків ґумова куля зрикошетила і влучила просто у тенісний стіл, але Роман Підківка наче нічого й не сталося, сильно повернув сферу головою туди, звідки вона прилетіла. Зрештою, Віталій Шпанюк дав команду припиняти балаган і братися за роботу – на команду чекали тренажери та інші вправи для набуття якісних фізичних кондицій. 

Друга частина тренування відбулася вже на новенькому полі поблизу готелю. Із красивим виглядом на місцеві гори карпатівці провели решту запланованого часу після чого пішли відпочивати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: