"Карпати". Миколай нікого не забув - фото

20 грудня 00:03
Переглядів: 172
Карпати

Вже традиційно, щороку, 19 грудня, ФК «Карпати» бере участь у благодійних кампаніях з метою привітати діток із різноманітних шкіл та навчальних закладів із Днем святого Миколая. Цього разу «леви», разом із популярними компаніями організували акцію «Свято Миколая для всіх». 

Участь в цій благочинній акції узяли компанії «Світоч» та Danone, мережа супермаркетів «Сільпо», а також ФК «Карпати» разом зі своїм надійним титульним спонсором компанією Favbet. 

Разом з працівниками клубу до дітей відправилися і двоє гравців команди – воротар Роман Мисак та захисник Степан Гірський. За день вони відвідали одразу шість навчальних закладів. Окрім рідних СДЮШОР «Карпати» та клубної Академії, карпатівська делегація відвідала навчально-реабілітаційний центр «Джерело», з яким товаришує уже багато років. До речі, на згадку про дружбу, партнерство та постійну підтримку, представники «Джерела», де, нагадаємо, займаються молоді люди з ДЦП (які активно підтримують команду не лише удома, але й на багатьох виїзних матчах), подарували клубному керівництву та гравцям спеціальну подяку із теплими словами. 

Також карпатівці завітали в гості до спеціальної школи-інтернату № 101 для глухих дітей та до санаторної школи-інтернату №1 для дітей із серцево-судинними захворюваннями. Окрім традиційних солодких подарунків від учасників акції, навчальні заклади отримали телевізори від ФК «Карпати». 

Безперечно, «зелено-білі» не могли оминути і школу-інтернат №100 для незрячих дітей. Вони, як і учні інших шкіл, отримали приємні подарунки – різноманітні солодощі та фрукти. Ясна річ, усі діти та керівники шкіл з великою радістю зустрічали гостей, які виконували почесну місію помічників святого Миколая. Не секрет, що 19 грудня, у чарівний і святковий день, Миколай не забуває нікого, а особливо тих, кому необхідна допомога.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: