"Карпати" наполягають на масштабному розслідуванні діянь ФФУ

09 грудня 17:32
Переглядів: 100
карпати

Президенту Федерації Футболу України 
п. Конькову А.Д.


Шановний Анатоліє Дмитровичу!

Останніми днями у засобах масової інформації з’явились щонайменше три повідомлення, що не можуть наш клуб, як суб’єкта українського футболу, залишити байдужим, адже прямо вказують на кричущі факти присутності корупційних явищ у вітчизняному футболі. 

ЙДЕТЬСЯЗОКРЕМАПРО ТАКІ МАТЕРІАЛИ:

• «Правоохоронні органи порушили кримінальне провадження за фактом діяльності керівництва ФФУ»

• «Профутбол. Розслідування історії зі скандальними м’ячами ФФУ»

• «Футбольна мафія по-українськи»

Оскільки у даних журналістських розслідуваннях фігурують прізвища ваших безпосередніх підлеглих, високопосадовців Федерації Футболу України – віце-президента ФФУ Анатолія Попова та виконавчого директора ФФУ Максима Бондарєва, звертаємося до вас як голови Національної Федерації з наполегливим проханням у найкоротші терміни:

  1. Скерувати від вашого імені заяву у правоохоронні органи з метою розпочати перевірку оприлюднених фактів і, в разі їхнього підтвердження, порушити кримінальну справу. 
  2. Провести внутрішнє службове розслідування у Федерації Футболу України з метою виявлення причетності згаданих осіб до перевищення службових повноважень та зловживань службовим становищем.
  3. Негайно, на час перевірки, відсторонити від своїх посад віце-президента ФФУ Анатолія Попова та виконавчого директора ФФУ Максима Бондарєва, а також інших працівників Федерації, що були замішані у «справі м’ячів».
  4. Внести до порядку денного майбутнього Конгресу Федерації Футболу України питання про розгляд оприлюднених ЗМІ фактів та надання їм належної оцінки з боку колективних членів ФФУ.З повагою, генеральний директор ФК «Карпати» 
Дедишин І.М.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: