"Карпати": назад дороги немає!?

29 травня 00:12
Переглядів: 1530
Карпати

Рішення керівництва "зелено-білих" виставити на трансфер майже весь основний склад здивувало багатьох. Цього разу керівництву вдалося перевершити самих себе у прийнятті дивних рішень. Часто говорять: "Легше поміняти тренера ніж гравців." В "Карпатах" вирішили спростувати цю тезу і коли зміна тренера не допомогла, вирішили поміняти гравців. Не пригадую, щоб у світовому футболі, в недавньому минулому, хтось виставляв всю команду на трансфер.

Першу причину такого рішення, яку озвучили українські ЗМІ, це що "Карпати" вже знають рішення Лозанни, і воно негативне для клубу, а одже, "зелено-білі" опускаються у Першу лігу, де керівництво не хоче витрачати гроші на гравців. Таке твердження є абсурдним. Вже сьогодні усі, хто його надрукував, починають давати спростування. Тут постає одне просте питання: Яким це чином Петро Димінський дізнався рішення суду раніше ніж ФФУ і "Металіст"?

Другий варіант (більш реальний і обговорюваний експертами) – футболістів вирішили принизити, шокувавши таким рішенням. Адже ніхто не чекав, що так станеться. Штрафні санкції від клубу легко можна було передбачити, а ось масова розпродаж – це щось нове. Продати вирішили навіть тих, кого ще два роки тому не відпускали за дуже солідні гроші в "Динамо" і "Металіст" – Худоб'яка і Голодюка.

Завжди вважається, що зміна тренера в команді мобілізує гравців і вони протягом певного часу дають позитивний результат. Але у "Карпатах", після заміни Костова на Дячука-Cтавицького, усе залишилося стабільно. Ось і вирішив Петро Димінський саме таким чином мобілізувати команду.

Який від цього буде результат? Однозначно негативний. Михайло Кополовець розповів у інтерв’ю, що на зв’язок вже почали виходити агенти і пропонувати різні варіанти. А у ЗМІ активно обговорюють те, що "Металіст" придбає Голодюка і Худоб'яка. Щоправда тут виникають питання? Яка трансферна вартість гравців? І чи погодиться відпустити клуб їх за ті суми, що будуть запропоновані? Якщо вірити transfermarkt ціна виставлених на трансфер гравців порядка 14 мільйонів євро. І сумніваюсь, що знайдуться клуби які захочуть переплачувати за гравців, яких і так виставили на трансфер.

Такими діями керівництво "Карпат" загнало себе у глухий кут. Оскільки, замість вирішення внутрішніх проблем в клубі, які стали основною причиною невдач, «цапом відбувайлом» зробили гравців. А враховуючи, що новий чемпіонат розпочнеться трохи більше ніж за місяць повністю змінити склад команди не вдасться. Й  дати прийнятний результат команда не зможе. Навіть такі тренери як Моуріньо чи Фергюсон не змогли б так швидко якісно підготувати команду до сезону. Хоча не виключеним є варіант, що запросять тренера, котрий вміє працювати з молоддю (наприклад Яковенка) і команда отримає перспективу на 2015-16 рр., а у наступному сезоні завдання буде лише – зберегти прописку в еліті.

У випадку, якщо будуть пропозиції по гравцях (а вони точно будуть) чи будуть продані футболісти? І чи за них вимагатимуть мільйони? Якщо керівництво блокуватиме ці трансфери то рівень довіри до керівництва впаде ще нижче, а гравці просто не гратимуть. Згадайте, як погіршилась гра Олега Голодюка і Ігора Худоб'яка після того, як їх не продали. Особливо це стосується Ігоря

Тому у керівництва "Карпат" назад дороги немає. Якщо вони прийняли таке рішення, потрібно повність його дотримуватись, щоб зберегти обличчя в очах громадськості і футболістів. Хоча не виключеним є прийняття ще одного дивного рішення, яке знову переверне все з ніг на голову.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: