"Карпати" не можуть надати стадіон "Україна" для національної збірної

11 вересня 21:43
Переглядів: 1538
Стадіон Україна Карпати

Як відомо, Федерація Футболу України звернулась до львівських «Карпат» з проханням розглянути можливість проведення на стадіоні «Україна» відбіркових матчів Кубку Світу ФІФА 2013/2015 з футболу серед жіночих команд Україна – Туреччина (13.09.2014 р.) та Україна – Уельс (17.09.2014 р.), проведення яких спочатку планувалось на стадіоні «Арена Львів». 

ФК «Карпати» завжди з повагою і максимальною прихильністю ставився і буде ставитися до потреб Національних збірних команд з футболу, і цього разу наш клуб доклав усіх зусиль, щоб зробити усе можливе і навіть неможливе, аби гостинно прийняти жіночу збірну України. Зрештою, для нас це питання престижу і, не будемо приховувати, додаткова можливість отримати прибуток завдяки проданим квиткам та супутній комерційній діяльності.

Крім того, прагнув проводити свої поєдинки на «Україні» і донецький «Шахтар», чия команда 19-річних футболістів незабаром візьме старт у груповому раунді Ліги чемпіонів.

«На превеликий жаль, проведене сьогодні, 11 вересня, тестове тренування на полі стадіону «Україна» підтвердило, що проблеми з укоріненням газону на полі залишаються вкрай гострими, – повідомив Інформаційному центру клубу керівник служби з обслуговування полів Юрій Костюк. – Поле не витримало на достатньому рівні тренування, проведене класом 2000 р.н. учнів СДЮШОР «Карпати». Більше того, проведення до 21 вересня 2014 року (дати, на яку заплановано календарний матч Чемпіонату України «Карпати» – «Металіст») інших матчів на полі стадіону «Україна» ставить під загрозу проведення названого матчу, а повторення інцидентів з полем, які мали місце 3 серпня 2014 року під час проведення матчу «Карпати» – «Металург» (Д) змусить «Карпати» надалі проводити свої домашні матчі за межами Львова, оскільки ми усвідомлюємо, що в умовах посиленого навантаження поля стадіону «Арена Львів» у найближчі місяці, проведення на ньому домашніх матчів команди «Карпати» стане для нас недоступним. Нині ми без перебільшення днюємо і ночуємо на стадіоні, аби привести газон до ладу до майбутніх поєдинків «Карпати» – «Металіст» та «Карпати» – «Динамо».

Разом з тим ФК «Карпати» засвідчує, що у майбутньому, як тільки поле стадіону «Україна» доведе свою спроможність, він завжди буде наданий у розпорядження усіх Національних команд України на будь-який Ваш запит.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: