"Карпати" не можуть заявити новачків через трансферний бан

08 липня 14:31
Переглядів: 299
Ткачук

5 липня Карпати подали заявку на сезон-2017/18, однак в списку заявлених гравців на офіційному сайті УПЛ відсутні новачки клубу.

Раніше ми повідомляли, що Карпатам загрожує трансферний бан за невиконання умов по справі Володимира Гудими. Однак жодної інформації ні з боку клубу, ні з боку ФФУ не було.

5 липня Карпати відправили заявку на новий сезон, проте УПЛ не стала реєструвати нових гравців клубу, не називаючи причини. За нашими даними, ще в середині травня КДК ФФУ прийняв рішення про безстроковий трансферний бан Карпат через заборгованість перед колишнім гравцем клубу Володимиром Гудимою, але далі ситуація набула неочікуваного повороту.

Карпати не вважають трансферним бан легітимним, пред'являючи як доказ рішення суду загальної юрисдикції, який заборонив ФФУ виносити будь-які рішення з даного питання до розгляду справи по суті. Клуб вважає, що ФФУ повинна керуватися цим рішенням суду і дозволити клубу реєстрацію нових виконавців.

Проте, за тиждень до старту сезону УПЛ не зареєструвала новачків Карпат, в числі яких раніше оголошені Федеріко Перейра, Юрій Ткачук, Роман Дебелко і Маріо Аркес. У той же час, в числі заявлених гравців присутній Віктор Хомченко, якого клуб виставив на трансфер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: