"Карпати" не зрадять своїй атакувальній манері гри, - наставник "Зестафоні"

05 серпня 16:17
Переглядів: 223
Default Image

На передматчевій прес-конференції головний тренер ФК «Зестафоні» Георгій Гегучадзе намагався вести себе спокійно і при цьому демонструвати віру у своїх гравців, в те, що їм до снаги обіграти «Карпати». Однак вдавалося це йому не дуже – упродовж всієї прес-конференції відчувалося, що коуч грузинів занепокоєний результатом протистояння з галичанами. Цікаво, що більшість запитань до тренера «Зестафоні» було від українських журналістів, а не від місцевих.

– Наскільки ваша команда готова до матчу-відповіді з «Карпатами» і чи всі гравці здорові?
– Сподіваюся, що всі гравці знаходяться в нормальних ігрових кондиціях і готові завтра вийти на поле. А щодо здоров’я, то швидше за все не зможе нам завтра допомогти Гогі Піпія. У нього піднялася температура і майже на сто відсотків він пропустить цей матч.

– Як сприймають погоду ви і ваші гравці?
– Я не вважаю, що рідний клімат є для нас перевагою. За такої спекотної погоди важко доведеться і нам, і гостям. У швидкий футбол грати буде практично неможливо. Так що обидвом командам прийдеться боротися не лише з суперником, а й з погодою. Тому дуже важливе значення матимуть морально-вольові якості гравців. Характер зіграє дуже важливу роль.

– Що скажете про газон?
– Ми за якість газону боролися два тижні, саме стільки часу стоїть ця неймовірна спека. Сил і грошей у поле вклали дуже багато, але зізнаюся, що цю битву ми програли – газон не в найкращому стані. Але він буде однаковим для обох команд.

– Як команда провела час після матчу у Львові? Чи проводили контрольний спаринг?
– Наступного дня після матчу у Львові ми вилетіли додому і дали гравцям, які виходили на поле, один вихідний. Тож у повному складі тренування відновили через день після гри. А щодо спарингу, то ми його і не планували, а тренувалися за звичайним тижневим циклом.

– Які враження у вас залишилися від перебування у Львові?
– Користуючись нагодою, хочу подякувати львів’янам, які виявили справжню українську гостинність. Сподіваюся, що так само, як нам сподобалося у Львові, комфортно себе почувають у Грузії й члени делегації «Карпат». Але зрозуміло, що наша гостинність не буде розповсюджуватися на сам футбольний матч.

– Чого ви очікуєте від завтрашнього матчу?
– Мене непокоїть рахунок 0:1. Це «слизький» результат для обох команд. Проаналізувавши гру «Карпат», я прийшов до висновку, що вони і завтра, хоча й мають у запасі невеличку перевагу в рахунку, не зрадять своїй атакувальній манері гри. Ну а нам сам Бог велів атакувати. Думаю, завтра буде насичена подіями гра. Але при цьому жодна з команд кидатися вперед всіма силами з перших хвилин не буде.

– Кого з гравців «Карпат» ви боїтеся найбільше?
– Вовків боятися – до лісу не ходити. У «Карпат» дуже хороша команда, в якій є чимало хороших футболістів. Але нікого персонально я виділяти не хочу.

– А на кого з своїх гравців ви найбільше сподіваєтеся у завтрашньому матчі?
– На всіх, хто вийде на поле. Вірю, що кожен принесе користь і будь-хто здатен зіграти вирішальну роль і стати героєм матчу.

ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: