"Карпати" - "Олімпік": З олімпійським спокоєм

26 квітня 08:40
Переглядів: 460
карпати

Сьогодні у Львові аж два футбольних поєдинки. Першими на зелений килим «України» вийдуть гравці «Карпат» і «Олімпіка». Ця гра не топова, але для львів’ян - важлива. Бо грає рідна команда. Вечором на «Арена Львів» Київ і Донецьк вирішуватимуть, кому ближче до трону…

Але, зараз, на думку футбольних фахівців, саме з олімпійським спокоєм підійшли «Карпати» і «Олімпік» до звітного матчу, який розпочнеться в обід о 14:00 на стадіоні «Україна». Цікава дуель колективів, які у цьому році, на жаль, грають без перемог.

У «Олімпіка» 6 ігор з доробком м’ячів - 4:23 та 0 очок, але доволі пристойне, як на дебютанта - 9 місце у турнірній таблиці. І не треба карпатцям забувати, що олімпійці на відстані одного м’яча, аби стати першою командою, котра у цьому сезоні першою у свої ворота пропустить «ювілейний» - 50-й гол.

В активі «зелено-білих» теж 6 поєдинків, м’ячі – 2:6 і аж чи тільки (!, ?) 3 пункти. Однак в турнірній таблиці «Карпати» перебувають на останньому місці.

Команда Ґєльзіна і Санжара восени виглядала дуже міцним «горішком». Брали очки і в «Динамо», і в «Зорі». Але після неспокійної зими колектив з Донецька розгубив той малюнок гри, завдяки, якому задивлявся на місце у лізі Європи.

Так, команда Йовічевіча давно заслужила на перемогу (хоча цього року ще не забила жодного м’яча на своєму стадіоні), а колектив Санжара намагається перебороти непростий період уже навіть на виїзді. Принагідно зазначити, що через …бойню на Донбасі, розпочату проросійськими сепаратистами, «Олімпік» залишається єдиною командою Премєр-ліги України, яка досі не провела жодного домашнього матчу на своєму полі. Можливо тому в «Олімпіка» і не клеїться зараз гра. Хоча і потрапили вони до ½ фіналу кубка України.

Нагадаю, що перед «Карпатами» непросте нині завдання. Після того, як 4 жовтня пропустили м’яча після удару Дорошенка, львів’яни зійшли з поля переможеними - 0:1. Тож пора вже перемагати. Бо далі буде ще складніше.

Покладаються сподівання, що Мар’яну Шведу, або комусь із його партнерів врешті-решт посміхнеться Фортуна і м’яч-відповідь затріпотить в олімпійських воротах. Шкода, що на лаві тренерській головне місце буде порожнім. Пан Іґор сидітиме на одній із …трибун. Відбуватиме покарання, за свою правду в Харкові. Так несправедливо, але…

Той, хто побажає це подивитись на власні очі – приходьте на стадіон, але без запізнень. Стежити за цим поєдинком можна і з допомогою телетрансляції. Проте в живу емоції значно вищі та пам’ятніші.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: