"Карпати": Останнє турецьке тренування - фото

02 лютого 22:06
Переглядів: 231
Карпати пашаєв

У неділю зранку «Карпати» провели своє останнє тренування на перших турецьких зборах. Вечірнього заняття не буде, оскільки вже в понеділок на «левів» чекатиме одразу два спаринги, в кожному з яких доведеться зіграти усі 90 хвилин. Зважаючи на це, Олександр Севідов запропонував команді поділитися на молодих та трохи старших партнерів і паралельно виконувати різноманітні та веселі вправи. 

Команди змагалися на традиційні «кувирки», відповідно, не обійшлося без емоцій та жартів, що допомогло гравцям забути про кількість проведених на зборах днів та матчів. Головний тренер з кожною вправою ускладнював завдання – пробити по воротах, жонглюючи м’ячем ногами чи головою, скинути круглого собі на груди тощо. Після кожної вправи тренери рахували кількість вдалих ударів. 

А закінчилися такі баталії серією пенальті. Гравці з різних команд били по черзі, підколюючи один одного і виконуючи різноманітні акробатичні трюки після вдалих ударів. Досвід взяв гору – «кувиркатися» довелося молодим. 

Коли ж тренування закінчилося, гравці не поспішали залишати поле. «До автобуса, ненаситні» – звертався головний тренер до своїх підопічних, які продовжували відпрацьовувати удари...


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: