"Карпати" підтримають Спеціальну Олімпіаду України

13 жовтня 17:30
Переглядів: 133
Карпати

15-16 жовтня 2016 року, в рамках 11 туру Ліги Парі-Матч, діти, які виводять футболістів на поле, одягнуть футболки з логотипами Спеціальної Олімпіади України.

Спеціальна Олімпіада України – всеукраїнська громадська організація інвалідів, яка демонструє нашому суспільству можливості та досягнення людей з відхиленнями у розумового розвитку як спортсменів і як повноправних членів суспільства, змінює на краще їх життя за допомогою спортивних тренувань і змагань. 

На Чемпіонаті Європи Спеціальної Олімпіади в цьому році українська команда завоювала бронзові медалі. А підчас Європейського футбольного тижня, команда Спеціальної Олімпіади України виборола срібло на національному турнірі в Молдові. 

Посланцями футболу Спеціальної Олімпіади в світі є зараз Дані Алвес та Ліонель Мессі з Барселони, легенда ФК «Арсенал» Тьєррі Анрі, володар Кубку світу, переможець двох Ліг Чемпіонів в складі мадридського «Реалу» Крістіан Керембе, шотландський «Селтік» та італійський «Інтер». 

Спеціальна Олімпіада – це міжнародна благодійна організація, що проводить впродовж року тренування та змагання з 29 олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями в розумовому розвитку по всьому світі. СО була заснована 1968 року сестрою президента США Дж. Ф. Кеннеді пані Юніс Кеннеді Шрайвер і опікується понад 4 мільйонами спортсменів у 170 країнах світу. 

Спеціальна Олімпіада України – всеукраїнська громадська неприбуткова організація інвалідів, акредитована Special Olympics Int., найчисельнішою міжнародною спортивною організацією інвалідів у світі, визнаною неурядовим членом ООН. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні започатковано в 1991 році, і зараз це впливова організація, яка об’єднує 19 000 спортсменів в 20 регіонах країни. 

Мета Спеціальної Олімпіади – організація та проведення впродовж року тренувань та змагань з олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумового розвитку, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, проявляти мужність, отримувати відчуття радості та розділяти свої досягнення зі своїми сім’ями та іншими членами суспільства. Спеціальна Олімпіада працює для інвалідів незалежно від рівня їх розумових та фізичних можливостей, для створення стимулів особистого зросту кожної особи, можливості розвивати свої здібності, покращувати стан здоров’я та долати перешкоди, з якими стикаються люди з відхиленнями у розумовому розвитку в повсякденному житті.

Більше інформації про Спеціальну Олімпіаду України можна отримати на тримати на сайті www.specialolympics.org.ua

Сайт Міжнародної Спеціальної Олімпіади www.specialolympics.org

КОНТАКТИ:

  • Олена Карпухіна
  • Директор з організаційного розвитку СОУ
  • olena.sou@gmail.com | +38 068 1000 500
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: