"Карпати" планують повернутися на "Україну" у матчі проти "Металіста"

10 вересня 10:13
Переглядів: 293
стадіон Україна

Домашній матч у рамках Прем’єр-ліги проти харківського «Металіста» 20 вересня львівські «Карпати» планують провести вже на рідному стадіоні «Україна», газон якого поступово доводиться до норми.

За словами директора стадіону «Україна», головного агронома ФК «Карпати» Юрія Костюка, гра, яку команда провела на «Арені Львів» проти запорізького «Металурга», дозволила уникнути розривів поля на «Україні». Даремно не минуть і два тижні, що залишилися до матчу проти «Металіста».

«Ми вносимо на поле «Родостім» – прискорювач росту, підживлюємо газон залізом, міддю, мікроелементами, аби він добре вкорінився», – розповів Юрій Костюк.

Утім на полі й досі є проблемні ділянки.

«Західна сторона поля  завжди слабша, – пояснює Юрій Костюк. – Вона дуже мало освічується сонцем, тому газону треба більше для часу для зміцнення».

Першими після майже двомісячної паузи поле стадіону «Україна» випробують вихованці футбольної школи ФК «Карпати». Вони проведуть тренування, аби клубні агрономи змогли на практиці перевірити, чи готовий газон до навантажень.  

«Експерти Федерації футболу України, фахівці донецького «Шахтаря» говорять, що газон «України» після вкорінення буде набагато кращим, аніж на «Арені Львів» чи навіть київському «Олімпійському» та «Донбас Арені», – заявив голова ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: