"Карпати" повернулися до Львова

01 лютого 19:50
Переглядів: 230
Про Карпати
Після нічиєї проти австрійської команди «Адміра Вакер» львівські «Карпати» почали збирати речі та готуватися до відльоту. Ще затемна автобус із командою на борту узяв курс на Анталью, звідки «зелено-білі» вирушили до Стамбула. А вже звідти, так само без повітряних пригод, карпатівці долетіли до Львова. 
 
Провести кілька днів у Львові вирішила більшість гравців, але дехто коротку відпустку справить у Києві, Дніпропетровську чи Тбілісі. Ігор Йовічевіч, натомість, залишився в Туреччині, де працюватиме над дипломною роботою, що дозволить позбавитися від приставки «в.о.». 
 
Нагадаємо, що під час перших зборів карпатівці провели три спаринги проти хорватського «Спліта», польського «Гурніка» та австрійської «Адміри Вакер». У кожному з матчів була зафіксована нічия, а єдиний гол «зелено-білі» забили у першій грі – його автором став хорват Манце, який знаходиться в «Карпатах» на оглядинах. 
 
Уже в четвер карпатівці знову вирушать до Туреччини на другі збори, де заплановано провести п’ять товариських поєдинків. Разом із першою командою в готелі Starlight проживатиме і молодіжна команда, а також юніори, які прилетять вже під завершення зборів команди Ігоря Йовічевіча.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: