"Карпати" презентували "Програму підготовки"

01 вересня 19:35
Переглядів: 113
карпати

На території зразкової Академії сухопутних військ нереально було знайти жодного листочка, не кажучи вже про папірець чи недопалок. Плац «вилизаний», дерева і кущі пострижені, усе буквально блистіло. Саме тут була проведена урочиста частина посвяти в карпатівці п’ятикласників клубної школи та семикласники клубної Академії. Окрім цього керівниками клубу була представлена «Програма виховання та підготовки футболістів-професіоналів ФК «Карпати».

У своєму виступі генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин зазначив, що головною метою клубу є підготовка молодого покоління футболістів, народжених саме на Львівщині та в західному регіоні нашої держави. І тільки в такому випадку можна буде розраховувати на побудову насправді сильного клубу. 

Перші кроки до цього вже зроблені. Так, заслужений тренер України Юрій Дячук-Ставицький оприлюднив загальні та індивідуальні показники команд, які проявили високі результати під час фінального етапу ДЮФЛ. «Можна не сумніватися, що «Карпати», «Шахтар» та «Динамо» отримають визнання як кращі клубу по розвитку дитячо-юнацького футболу». 

Відтепер, усі карпатівські команди готуватимуться за фундаментальною працею – «Програмою виховання та підготовки футболістів-професіоналів». Над нею трудилося чимало фахівців, свій вклад внесли тренери, які очолювали «Карпати» протягом останніх років, у ній зібрана повноцінна, корисна та необхідна інформація – усе найкраще з провідних футбольних шкіл Іспанії, Голландії, Німеччини та Хорватії.

Кожен новачок, який вступив до карпатівської сім’ї, отримав комплект ігрової форми, а капітани усіх команд з рук Андрія Тлумака та його підопічних юніорів сітки з м’ячами «Бразука», якими грали кращі команди планети на чемпіонаті світу. 

М’ячі та форма – дрібниці порівняно з тим, що «Карпати» зробили для своїх дітей за останні роки, при чому лише власними силами, без будь-якої зовнішньої підтримки. Клуб забезпечив своїх вихованців якісними натуральними та штучними полями, зборами та турнірами, якісним проживанням і харчуванням. Так, мати одного з гравців Академії Євгенія Дудинська зазначила, що далеко у не всіх вдома створені такі умови, як в гуртожитку, де проживають карпатівські діти. 

Це просто не могло не відобразитися на результатах команд, як загальних, так і індивідуальних. Про внутрішню силу та потужний резерв «Карпат» красномовно свідчить і той факт, що цього року до збірних України різних вікових груп було запрошено понад 25 вихованців «зелено-білих». Це прекрасний показник, який гарантовано збільшуватиметься, якщо молоде покоління й надалі старатиметься за себе і за свою команду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: