"Карпати" продовжують невтішні серії

17 березня 11:25
Переглядів: 275
Карпати Львів

Нарешті відновився національний чемпіонат, не зважаючи на вкрай непросту ситуацію в країні.

Беручи до уваги цілком хороші результати львівських "Карпат" у міжсезоння, вболівальники команди логічно сподівались на перемогу в першому офіційному матчі 2014 року. Але, вже не вперше, стали свідками того, що матчі на тренувальних зборах і офіційні матчі чемпіонату це з різної, як кажуть, "кухні". Не зважаючи на колосальну перевагу протягом майже всього матчу, "зелено-білі" пропустили болючого уколу від суперника і змушені були залишати зелений газон в ранзі переможених.

Більше того, "Карпати" збільшили свої невтішні серії в поточному сезоні. Безвиграшна серія "зелено-білих" сягнула 6 поєдинків. В останнє радість перемоги гравці "Карпат" відчували 5 жовтня минулого року, у виїзному матчі з "Металургом" (Запоріжжя).

Галицько-Волинське дербі стало четвертим матчем для львіської команди без перемоги в домашніх стінах. В останнє три залікових пункти до свого активу "Карпати" занесли після матчу11-туру з сімферопольською "Таврією".

Ще одна невтішна серія з пропущеними голами сягнула 11 поєдинків. Більше, а саме 14 матчів поспіль, пропускала лише сімферопольська "Таврія" в поточному чемпіонаті. Варта зауважити що це і шостий поспіль матч для львівської команди у Львові з пропущеними голами.

Окрім того, в поєдинку з "Волинню", "зелено-білі" перервали 7-матчеву серію без поразок з луччанами.

Варта зауважати, що поразка в суботу, стала для "Карпат" 230-ою в історії виступу у вищому дивізіоні чемпіонатів України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: