"Карпати" проведуть без глядачів один домашній матч та два матчі на виїзді

18 жовтня 08:30
Переглядів: 186
фанати карпат

Львівський клуб отримав жорстке покарання від КДК ФФУ за поведінку своїх вболівальників.

Лльвівські Карпати отримали покарання від Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України за поведінку своїх вболівальників у вигляді проведення без глядачів одного домашнього матчу та двох матчів на виїзді.

Покарання у вигляді проведення без глядачів одного домашнього матчу призначене за поведінку вболівальників у грі 10 туру УПЛ Карпати – Чорноморець, що відбулась 24 вересня у Львові. Було зафіксовано використання фанами Карпат під час матчу 146 файєрів.

Якщо Карпати не подадуть апеляцію на рішення КДК, матчем без глядачів може стати гра 14 туру УПЛ Карпати – Динамо, що відбудеться 29 жовтня.

За поведінку вболівальників у матчі Кубка України Прикарпаття – Карпати КДК ФФУ виніс наступне покарання: заборона виїзних вболівальників Карпат на 2 матчах у гостях безумовно та на 2 матчах умовно з випробувальним терміном до кінця першої частини чемпіонату України.

Втім, вболівальники Карпат можуть відвідати матч 13 туру УПЛ Ворскла – Карпати, який відбудеться 21 жовтня у Полтаві, адже рішення КДК ФФУ ще не вступило в силу.

Через відсутність представника Прикарпаття на минулому засіданні КДК ФФУ питання покарання іванофранківського клубу за недоліки в організації безпеки буде розглянуто на наступному засіданні Комітету.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: