"Карпати" провели перше тренування на зборах в Туреччині

22 січня 19:10
Переглядів: 122
міжсезоння

Після роботи у Львові, карпатівці відправилися на традиційні зимові збори до Туреччини аби повноцінно підготуватися до весняної частини чемпіонату. Місцем дислокації підопічних Олександра Севідова став готель Susesi, розташований у мальовничій місцині, неподалік містечка Белек. Саме тут карпатівці жили й торік.

Як відомо, до Туреччини не полетів капітан команди Андрій Ткачук, натомість Олександр Севідов вирішив ближче переглянути талановиту карпатівську молодь. Вже на першому занятті разом зі старшими та досвідченішими партнерами займалися Михайло Березовий, який у дублі діє в центрі оборони чи на позиції опорника, а також крайні захисники Андрій Маркович і Олександр Дударенко. У загальній групі працювали також нападник Тарас Завійський, хавбеки Вадим Страшкевич та Амбросій Чачуа і перший новачок «Карпат» Артур Новотрясов. Не відставали від інших і гравці, які наприкінці минулого року зазнали травм – Павло Пашаєв, Євген Бохашвілі та Роман Підківка.

Схоже, хлопці, як сказав Олександр Севідов, вже зализали свої рани і готові до повноцінної роботи. Щодо самого тренування, то тренери вирішили не особливо навантажувати гравців, що й логічно, адже команда лише приїхала і звикає до нового клімату та умов. Але й «розслабухи» теж не було – після розминки гравці позаймалися в квадратах, виконали ще ряд рухомих вправ і відпрацьовували удари. Десерт залишили насамкінець тренувань – після навісів з флангів карпатівці забивали, а воротарі намагалися всіляко цьому зашкодити. Виходило по-різному, були і красиві удари, і не менш ефектні сейви, і курйозні промахи.

Уже в четвер «Карпати» проведуть свій перший матч на турецьких зборах. Швидше за все, «зелено-білі» виступатимуть двома складами, аби тренери змогли перевірити в дії якомога більше виконавців. Суперником «левів» стане «Шахтар» з Караганди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: