«Карпати» прибули до Польщі на гру з «Рухом»

26 березня 00:20
Переглядів: 413
Default Image

Дорога зі Львова до місця завтрашньої товариської зустрічі «Карпат» з клубом польської Екстракляси хожувським «Рухом» зайняла більше десяти годин.

Як вже повідомляв Інформаційний центр ФК «карпати», попередньо планувалося, що до Катовіце, місця дислокації у Польщі, «зелено-білі» прибудуть орієнтовно о 15:00 і розмістившись у готелі, відправляться до сусіднього Хожува, де на полі стадіону «Рух», на якому завтра відбудеться поєдинок, і проведуть тренування. Заняття мало розпочатися о 16:00 за київським часом. Однак, через певні обставини довелося внести деякі корективи.

Все почалося з того, що польські прикордонники майже дві години протримали карпатівську делегацію при перетині кордону. Для порівняння, їхні українські колеги цю ж процедуру виконали менше як за півгодини. А потім почалися проблеми на польських дорогах. Ні, з якістю автобанів, у наших західних сусідів все гаразд. Особливо, якщо пригадати автопробіг основи та молодіжки «Карпат» на клубних автобусах тиждень тому за маршрутом львів – Івано-Франківськ, коли «зелено-білі» через туман у місті Лева на матчі 22-го туру Прем’єр-ліги та першості України змушені були вилітати чартерним рейсом у Сімферополь з івано-франківського аеропорту. Тоді карпатівці пройшли справжній іспит вітчизняним танкодромом.

У Польщі автошляхи не до порівняння українським. Але є проблема, яка і в них також ще далека до повного вирішення. Мова йде про корки. В них карпатівський автобус потрапляв неодноразово. В результаті вже по дорозі тренерський штаб на чолі з Олегом Кононовим прийняв рішення не заїжджаючи в готель, одразу їхати на стадіон, аби встигнути провести тренування. Справа в тому, що за домовленістю між клубами, передігрове тренування «Карпати» повинні були проводити на запасному полі, а на ньому немає освітлення.

На територію стадіону «Рух» автобус «зелено-білих» прибув о 17:30, а за півгодини наша команда вийшла на тренування. Заняття, в якому прийняли участь всі 17 гравців, яких Олег Кононов взяв на гру з «Рухом», тривало 40 хвилин.

Після тренування карпатівська делегація відправилася до Катовіце, де поселилася в готелі Novotel. У багатьох, можливо, може виникнути питання, чому «Карпати» дислокуються у Катовіце, якщо гратимуть у Хожуві. Все дуже просто – ці два міста розділяє лише дорога. Коли карпатівський автобус їхав по трасі, то справа від нього було Катовіце, а зліва – Хожув. А вибір на користь Катовіце було зроблено з причини того, що в Хожуві, який за своїми розмірами і кількість населення значно поступається сусідньому місту, немає готелю відповідного класу.

Поселившись у двомісних номерах Novotel, «зелено-білі» о 20:00 за київським часом повечеряли і пішли відпочивати. Завтра підйом гравців заплановано на 09:00, сніданок – о 09:30, а об 11:00 автобус повезе «Карпати» на гру з «Рухом», яка розпочнеться о 13:00. По завершенні зустрічі карпатівці пообідають і поїдуть додому.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: