"Карпати" розірвали контракт з Марусичем

04 вересня 14:29
Переглядів: 256
марусич

Ще до закриття трансферного вікна, що тривало до 31-го серпня, львівські «Карпати» розірвали контракт із нападником Максимом Марусичем, який поповнив склад «зелено-білих» на початку цього сезону і пройшов з командою передсезонні збори в Словенії. Про це Інформаційному центру повідомив спортивний директор клубу Юрій Беньо.

Сам Максим Марусич із розумінням поставився до такої події. «У мене нема претензій до «Карпат». Мені пояснили в чому справа, мовляв, вже одужує Артур Карноза, а на цій же позиції зараз грає Олег Голодюк. До того ж клуб хоче робити ставку на власну молодь, яка підростає і готується грати в основі. Саме тому мені буде складно пробиватися до першої команди, а грати за дубль вже не пасує. Добре, що контракт розірвали до закриття трансферного вікна, 31 серпня, щоб я зміг знайти собі нову команду» – розповів Максим Марусич офіційному сайту клубу.

З початку чемпіонату Марусич провів за «Карпати» 16 хвилин у двох матчах. «Зелено-білі» дякують Максиму за старанність та співпрацю і бажають йому успіхів у подальшій кар’єрі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: