"Карпати" – "Сент Патрікс" - 2:0. Перша перемога в новому сезоні!

28 липня 21:33
Переглядів: 1176

карпати дотиснули суперника та здобули перемогу у домашньому матчі - "Карпати" – "Сент Патрікс" - 2:0.

Грою з ірландським «Сент-Патріксом» львівські «Карпати» розпочали єврокубковий похід Лігою Європи. Попри не цілком змістовний футбол господарям все-таки вдалося добитися позитивного результату – 2:0. Хоча львівська команда володіла територіальною та ігровою перевагою, але забити другий гол змогла аж на 93-ій хвилині. У першому таймі помилкою захисту та воротаря ірландців Роджерса скористався Артем Федецький. А далі «Карпати» ніяк не могли дотиснути гостей. В потрібний момент головний тренер «зелено-білих левів» Олег Кононов замінив інертного аргентинця Пачеко на молодого білоруса Варанкова, якому й судилося стати козирем «Карпат». Та закріпити перевагу своєї команди. Відтак перед матчем-відповіддю у Дубліні «Карпати» можуть почуватися більш впевненіше.

Склади команд та статистика матчу:

«Карпати» - «Сент-Патрікс Атлетик» - 2:0

«Карпати»: Богатінов, Мілошевіч, Ощипко, Гомез, Федецький, Худоб'як, Ткачук, Авелар (Мартинюк, 18), Зеньов, Лукас (Крістобаль, 76), Пачеко (Воронков, 61)

«Сент-Патрікс Атлетик»: Роджерс, Пендер, Бермінгем, Макміллан, Шортхолл, Макфаул, Дойл, Малкехі, Мерфі (Керролл, 71), Норт (Макміллан, 46), Делі (Краулі, 65)Арбітр: Мартін Стрембергссон (Швеція)

Попередження: Мартинюк (86) - Малкехі (45).

Удари (в ствір): 20 (8) - 2 (1).Кутові: 9 - 3.Офсайди: 2 - 0.