"Карпати" - "Шахтар": статистика

21 листопада 17:59
Переглядів: 101
карпати шахтар бартуловіч

21 листопада в рамках 13-го туру Прем'єр-ліги «Шахтар» на виїзді зіграє з «Карпатами». Початок матчу - о 19:00.

Загальнокомандні показники. Україна

Усього Перемоги Нічиї Поразки Різниця м'ячів
42 26 7 9 82–29
У гостях Перемоги Нічиї Поразки Різниця м'ячів
21 8 4 9 29–22

Перший матч команди провели 5 квітня 1992 року. На львівському стадіоні «Україна» перемогу 1:0 святкували господарі. Єдиний м'яч по ходу першого тайму забив Анатолій Мущинка.

Найпопулярніший рахунок в історії поєдинків «Шахтаря» і «Карпат» якраз 1:0. Він був зафіксований в 10 випадках (3рази з мінімальною перевагою перемагали донеччани, 7 - львів'яни).

«Помаранчево-чорні» двічі обігравав «зелено-білих» з результатом 5:0 - це найбільший рахунок в історії протистояння команд.

За таймі голи розподілилися наступним чином: «Шахтар» - 36 і 46, «Карпати» - 14 і 15.

У попередній зустрічі «гірники» 5 квітня 2014 на «Донбас Арені» перемогли крупно, 3:0. Дубль оформив Едуардо, а третій м'яч забив Луїс Адріано.

Матчі відвідали більше 750 000 уболівальників, або в середньому без малого 18 000 за гру. Поєдинки на полі «Карпат» - понад 350 000, що в середньому становить близько 17 тисяч.

Найпізніші голи 90+2-а хвилина Андрій Воробей 84-а хвилина Тарас Кабанов

22 травня 2004 року Андрій Воробей в матчі з «Карпатами» забив 100-й м'яч за «Шахтар». Цей поєдинок ставдебютним для Мірчі Луческу на посаді головного тренера «гірників».

Загальнокомандні показники. СРСР

14 5 6 3 15–14
Удома Перемоги Нічиї Поразки Різниця м'ячів
7 4 3 0 12–6

Уперше команди зустрілися 23 травня 1971 року. У Львові перемогу з рахунком 1:0 здобули господарі. Єдиний гол на 23-й хвилині забив Ігор Кульчицький (з пенальті).