"Карпати" шукають гравців на три позиції

03 серпня 11:43
Переглядів: 595
Друді
Виконавчий директор Карпат Даріо Друді розповів про роботу клубу на трансферному ринку.

- Ми будемо працювати до останньої секунди трансферного вікна. Шукаємо гравців на три позиції. Звичайно, не факт, що ми ще когось підпишемо зараз. У тому числі і тому, що нас дуже цікавить академія, школа, дубль і юніорська команда. Це невичерпне джерело талантів. Наприклад, сьогодні на тренування прийде гравець з U-19.

Федецький - гравець топ-рівня. Ми вже більше місяця намагалися повернути його в команду, і, хоча це було непросто, нам вдалося. Допомогло те, що Артем завжди демонстрував інтерес до Карпат і хотів повернутися в рідний регіон. Зараз він готовий нам допомогти.

Ми бачимо для Артема два завдання, обидва дуже важливі. По-перше, це його ігрові якості. Упевнений, що його рівень підніме і рівень всієї команди. По-друге, це його лідерські якості. Від нього, зокрема, залежить повернення "карпатівського" духу і характеру команди-переможця.

Мені відомо, що Артем - дуже важливий гравець в історії Карпат. Я також знаю і те, що він чітко і прямо дасть зрозуміти молоді та іноземцям, що таке Карпати. Для мене повернення Федецького - це найважливіший трансфер на сьогодні, - наводить слова Друді прес-служба Карпат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: