"Карпати": Таємниці мадридського двору

01 липня 21:01
Переглядів: 347
Йовічевіч

Ранкове тренування «Карпат» почалося в тренажерному залі, але вже у другій частині роботи, коли команда вийшла на поле, стало куди цікавіше. Ігор Йовічевіч запропонував поставити ворота на півполя і розділив команду на дві, по 8 гравців в кожній. Оскільки одного виконавця забракло, головний тренер сам вдягнув тренувальну маніжку. Розділялися команди за віковим принципом – «молодь» проти «старших». Грати домовилися два тайми по 15 хвилин і, ясна річ, з інтересом. Що то був за інтерес – нехай залишиться в таємниці, але програвати не хотілося нікому. 

Уже з першої атаки «старші» забили – Худоб’як проштовхнув м’яча повз Підківку після акцентованої передачі низом. Невдовзі вже досвідченіші футболісти розіграли класну зигзагоподібну комбінацію, у результаті якої Сергійчук прострілив уздовж воріт, а Голодюк замкнув дальню штангу. 

«Молодь» і не думала здаватися, тим паче, що Підківка вже почав сердитися і вимагати від своїх партнерів більшої швидкості, агресії та точності. Однак зробити це було не просто і не лише через досвід суперника. Ігор Йовічевіч влився у рідну стихію і показав кілька фінтів – не просто так же його запросили до «Реала». Погляд в одну сторону, а м’яч, після прийому, який миттєво переростав у точну передачу, летів в протилежну, при чому точно на ногу комусь зі своїх партнерів. 

Та все ж після кількох атак Страшкевич зумів пробити повз Мисака і скоротив розрив у рахунку. А невдовзі вже Гуцуляк зрівняв рахунок, при чому зробив це у надзвичайно красивому та ефектному стилі – після передачі з флангу він склався і красиво пробив у падінні через себе. Коли рахунок зрівнявся емоцій на полі побільшало, а ще більше їх стало після того, як Гуцуляк накрутив оборону «старших» і пробив у дальній кут – 2:3! 

Тепер вже треба було відіграватися досвідченим гравцям і вони свого досягли – спершу Худоб’як, а потім і Даушвілі вивели свою команду вперед. Гуцуляк упіймав кураж оформивши хет-трик і все йшло до нічиєї. Але досвід все ж узяв гору – стрімка атака правим флангом завершилася передачею на Сергійчука, який у ближньому бою переграв Підківку. 

«Старші» отримали свій інтерес, але перед тим не обійшлося без суперечок – Даушвілі доводив суперникам, що в одному з попередніх епізодів він не грав рукою у карній зоні, а м’яч влучив йому в голову. Власне, це була правда, бо після нокдауну грузина довелося приводити до тями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: