"Карпати" U-19 підготовку до сезону розпочнуть 14 липня

09 липня 18:06
Переглядів: 98
тлумак

Слідом за основним та молодіжним складами «Карпат», які наразі проводять тренувальні збори в Словенії і Польщі відповідно, у найближчий понеділок, 14-го липня, підготовку до нового сезону розпочне і команда U-19.

Як ми вже повідомляли, старшим тренером юніорського колективу «зелено-білих» призначено Андрія Тлумака, якому допомагатимуть Андрій Сапуга та Олег Венчак. Останній відповідатиме безпосередньо за підготовку воротарів.

У порівнянні з минулим сезоном, в якому, нагадаємо, карпатівці стали бронзовими призерами першості України, у команді відбулися кадрові зміни не лише в тренерському штабі. Воно й природньо, адже згідно положення, в ній можуть бути задіяні футболісти, які народилися не раніше 1-го січня 1996 року. Тож автоматично юніорську команду залишила ціла група гравців 1995 року народження.

Зазначимо, що всі вони переведені в молодіжний склад «зелено-білих». А поповнять юніорський склад хлопці 1997 року народження, кращі з цьогорічних випускників футбольних шкіл ФК «Карпати» – клубних СДЮШОР та Академії футболу. Всі вони буквально тільки два дні тому завершили свої виступи у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Нагадаємо, команда СДЮШОР «Карпати» (тренери – Василь Леськів і Олег Гарас) в сезоні 2013/2014 стала срібним призером, а вихованці «зелено-білої» Академії футболу, які в першості ДЮФЛ виступали під назвою «УФК-Карпати» (тренери – Тарас Павліш і Андрій Дулібський), фінішували за крок до «бронзи». Фінальний турнір відбувався на Київщині, за іграми з участю карпатівців пильно стежили Андрій Тлумак та Андрій Сапуга.

Цього тижня гравцям 1997 року народження надано семиденну відпустку, а з понеділка розпочнеться підготовка «Карпат» U-19 до нового сезону. Традиційно, спочатку футболісти пройдуть поглиблене медобстеження і складуть тести.

Перші дні «леви» працюватимуть у Львові, на клубній базі, після чого команда відправиться на тренувальний збір до Польщі.

Стартує ж першість України U-19, за попередньою інформацією прес-служби Прем’єр-ліги, 20-го серпня. Як йдеться в повідомленні, вчора в офісі Прем’єр-ліги відбулося засідання Робочої групи з питань організації Чемпіонату U-19 у сезоні 2014/2015 рр. Представники клубів одностайно висловилися, що ці змагання повинні проводитися.

За результатами наради було доручено Дирекції Прем’єр-ліги винести на затвердження Загальних зборів кількість учасників, календар та формат Чемпіонату U-19. Кількість учасників пропонується – чотирнадцять. Але не виключено, що додатковим, п’ятнадцятим, учасником Чемпіонату U-19 стане команда 19-річних вихованців одного з клубів Професіональної футбольної ліги. Рішення про це прийматимуть Загальні збори Прем’єр-ліги. Формат першості пропонується наступний. На першому етапі команди будуть розділені на три групи за територіальним принципом. Етап складатиметься із трьох кіл. На другому етапі команди, що посіли у своїх групах перші два місця, а також дві кращі команди, що посіли у своїх групах треті місця, сформують групу «1» з восьми команд, у якій у двоколовому турнірі вестиметься боротьба безпосередньо за нагороди Чемпіонату U-19. Інші шість або сім учасників зіграють втішний двоколовий раунд.

Терміни проведення турніру: 20 серпня – 26 листопада 2014 року (перший етап); 11 березня – 10 червня 2015 року (другий етап).

Календар першості буде розроблений адміністрацією Прем’єр-ліги та направлений клубам на узгодження.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: