Асистенти арбітра: Юрій Кравченко, Олександра Вдовіна (обоє – Львів).
Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів).

Спостерігач арбітражу – Павло Чижевський (Київ).

«КАРПАТИ» U-19: Ющишин, Завінський, Сільченко, Веремієнко, Оприск (Донцов, 77), Діма (Січ, 82), Валенко, Малашевський, Микитин, Кос (Пецків, 82), Ременюк (Клим, 75).

«ШАХТАР» U-19: Кучеренко, Конопля, Чаговець, Мате, Запорощенко, Якімець, Путря (Криськів, 90+3), Чех, Кулаков, Хачаєв (Мудрик, 90), Кузьменко (Апанчук, 88).
Запасні: Вертєй, Павліш, Меліченко.
Старший тренер – Сергій Шищенко.

Голи: Діма, 51 – Путря, 17, Мате, 48.

Попередження: Завінський, 5, Діма, 27.

Поєдинок першого кола юніорської першості України U-19 між «Шахтарем» і «Карпатами» на полі донеччан сильнішого не виявив: нічия – 1:1, причому львів’яни були до виграшу значно ближчими, ніж суперник. Відкривши рахунок у першому таймі, «зелено-білі» за рахунку 1:0 на свою користь не реалізували пенальті... Тому логічно, що сьогодні, приймаючи тепер уже «гірників» на своєму полі, «леви» прагнули зробити те, що не вдалося восени – здобути перемогу. На жаль, не склалося – фінальний свисток зафіксував мінімальну звитягу донеччан.

Команди звітну гру розпочали досить жваво – і господарі, і гості намагалися грати першим номером. Також слід відзначити, що і «леви», і «гірники» доволі швидко виходили з оборони в таку, тож гра почалася «весело». У її дебюті кожна з команд створила по кілька напівмоментів, але підняти градус напруги до максимуму нікому не вдалося. Тож загалом глядачі з перших хвилин стали свідками боротьби, яка їм не могла не подобатися – суперники намагалися відповідати контрвипадом на кожну атаку опонента. Єдине, що стало не до вподоби львівським вболівальникам у першому таймі, так це той факт, що рахунок відкрили донеччани. Сталося це на 15-й хвилині, коли «помаранчево-чорні» розіграли флангову атаку і після прострілу з карної зони оборонці «зелено-білих» дозволили Іллі Путрі прийняти м’яч і пробити з району 11-метрової позначки. Проти удару в дотик у виконанні капітана «Шахтаря» голкіпер «Карпат» Вадим Ющишин був безсилий щось вдіяти і круглий за мить затріпотів у сітці – 0:1.

Пропущений гол не надломив підопічних Романа Тлочка та Олега Гараса і вони докладали максимум зусиль, аби відігратися ще до свистка на перерву. Щоправда, по-справжньому небезпечних моментів наші хлопці створили не надто багато, але незадовго до завершення першої 45-хвилинки вони двічі поспіль були близькими до того, аби відновити статус-кво за забитими м’ячами. Спочатку правий захисник Юрій Завінський стрімко пройшов по флангу, увійшов в штрафний майданчик суперника і добряче приклався по круглому, прибиваючи у дальній кут. Євген Кучеренко не міг врятувати свою команду від неприємностей, але кіпера гостей підстрахувала стійка. А незадовго, після подачі кутового у виконанні Сергія Валенка уже Артур Діма, прийнявши передачу за межами карної зони, розрядив свою «гармату», однак цього разу уже воротар «Шахтаря» наочно продемонстрував свою майстерність. Тож на перерву суперники пішли за мінімальної переваги в рахунку донеччан.

Але вже на початку другої половини зустрічі підопічні Сергія Шищенка зуміли подвоїти свою перевагу за забитими м’ячами: після подачі з кутового з правого крила атаки гостей господарі дозволили Юрію Мате пробити в ближній кут. Втім, рахунок 0:2 горів на табло не довго. Карпатівці, пропустивши вдруге, добряче по-спортивному розізлилися і провели гол у відповідь. Атака по лівому флангу завершилася результативним ударом від Артура Діми – 1:2.

Відіграний м’яч додав нашим хлопцям оптимізму та віри у те, що вдасться забити й другий гол і тим самим зробити камбек. Моментів, аби втілити свої наміри в життя, у господарів поля було чимало, але знову виникли проблеми із завершенням атак – в одних епізодах не будо точного останнього пасу, в інших не складалося із завершальним ударом по цілі. До того ж, що називається, без помилок діяв голкіпер гостей. Тож до фінального свистка зрівняти рахунок «зелено-білим левам» не вдалося – перша домашня поразка у 2017 році.