"Карпати" U-19 – "Скала" U-19 – 1:0

05 листопада 13:45
Переглядів: 106
карпати

12-й тур. 04.11.2017, 14:00. «Локомотив», Рава-Руська. 150 глядачів. Сонячно. +10°С

Арбітр – Павло Кисельов (Жмеринка, Вінницька обл.).

Асистенти арбітра – Юрій Кравченко, Олександра Вдовіна (обоє – Львів).
Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Іван Кувік (Шишлівці, Закарпатська обл.).

«КАРПАТИ» U-19: Артим, Куртяк (Степанчук, 17), Харжевський, Веремієнко, Слива, Желізко (Дерман, 71), Панчишин, Рудюк (Притула, 60), Лях, Ременюк (Діма, 58), Кос (Пецків, 63).
Запасні: Готра, Сеник.
Старший тренер – Андрій Тлумак.

«СКАЛА» U-19: Гудименко, Анніч (Черепущак, 69), Альохін, Векляк, Табачинський, Челядін, Гладковський, Герег, Лукач, Королевич, Ісаєв.
Запасні: Дутка, Відерський, Фомін, Білінський, Тишкун, Островерх.
Старший тренер – Юрій Бакалов.

Гол: Лях, 4.

Попередження: Куртяк, 8, Харжевський, 21, Желізко, 51, Веремієнко, 84, Пецків, 90+9 – Ісаєв, 66, Табачинський, 90+2.

Вилучення: Ісаєв, 90+9 (друге попередження).

Перед принциповим львівським дербі «Карпати» – «Скала» в рамках 12-го туру першості України серед команд U-19 на полі стадіону «Локомотив» у Раві-Руській фаворитом протистояння більшість фахівців вважала «зелено-білих левів». Зрештою видані їм аванси господарі виправдали, але три очки до свого турнірного доробку підопічні Андрія Тлумака додали з чималими труднощами, спаливши при цьому значну кількість нервових клітин.

Поєдинок розпочався для «Карпат», що називається, краще не придумаєш. Перейшовши на половину поля «малиново-зелених» зі стартовим свистком арбітра, «зелено-білі» одразу взяли гру під свій контроль, не забарившись як зі створенням небезпечних моментів, так і першим взяттям воріт суперника. Затяжна атака «левів», перейшовши у другу хвилю, завершилася передачею на Ростислава Ляха, який перебуваючи трохи правіше 11-метрової позначки, з лівої потужно вгатив круглого під поперечину у дальній кут. За мить на табло загорілися цифри 1:0 – йшла лише четверта хвилина матчу.

Швидкий гол додав оптимізму вболівальникам «зелено-білих» та наснаги самим карпатівцям, які своїми активними діями дали зрозуміти, що мінімальна перевага в рахунку їх аж ніяк не влаштує. Нагоди забити другий гол мали Андрій Ременюк, Володимир Рудюк та автор першого м’яча Ростислав Лях, однак першим двом забракло влучності, а останній із забійної позиції пробив прямісінько у голкіпера гостей Павла Гудименка. А далі стрияни поступово вирівняли гру і вже самі почали загрожувати володінням Андрія Артима. Зокрема, на 36-й хвилині гарний шанс відновити статус-кво за забитими м’ячами мав Михайло Лукач, який на вході у штрафний майданчик господарів наніс підступний удар з-під захисника, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. Тож на перепочинок суперники пішли за мінімальної переваги в рахунку «зелено-білих».

По перерві «Карпати» розпочали активніше і на 49-й хвилині Ростислав Лях свій затяжний рейд завершив небезпечним дальнім ударом, але трохи забракло влучності – круглий пройшов над поперечиною. А найкращу нагоду подвоїти свою перевагу в рахунку господарі мали за шість хвилин, причому знову повз ціль пробив Лях. Андрій Ременюк із забійної позиції наніс «смачний» постріл, але Павло Гудименко зумів зреагувати на нього і відбив м’яч ногами. Однак першим на добиванні був Ростик і здавалося, що за мить він оформить «дубль». Та довести справу до взяття воріт 14-му номеру «зелено-білих» не судилося – шкіряна куля пройшла у сантиметрах із стійкою з зовнішньої сторони воріт...

А от далі, як і в першій половині гри після хорошого старту «Карпат», гра вирівнялася. Що більше, уже «Скала» почала все частіше контролювати м’яч і навіть створила кілька напівмоментів. До по-справжньому гольових ситуацій справа, щоправда, так і не дійшла. Однак понервувати тренерам та вболівальникам «зелено-білих» довелося добряче. Адже коли твоя команда виграє з перевагою лише в один м’яч, то одна помилка в обороні, або одна вдала дія в атаці суперника і все – рахунок рівний. На щастя для «Карпат», гостям так і не вдалося поквитатися за пропущений на початку зустрічі м’яч. Тож «леви» здобули нехай і мінімальну, але перемогу, яка дозволила їм зберегти за собою місце у трійці лідерів.

За матеріалами: fckarpaty.com