"Карпати" U-19 в матчі першості України сьогодні у гостях програли "Олімпіку" U-19

02 травня 08:30
Переглядів: 138
U-19

Вчора, 1 травня, в рамках 26-го туру юніорської першості України серед команд U-19 клубів Прем’єр-ліги сезону-2015/2016 львівські «Карпати» U-19 у гостях зіграли з однолітками донецького «Олімпіка» U-19. Гра на полі стадіону «Зміна» у Білій Церкві Київської області завершилася поразкою галичан з рахунком 2:5.

Юніорська першість України-2015/2016. Матч 26-го туру

«Олімпік» U-19 (Донецьк) – «Карпати» U-19 (Львів) – 5:2 (2:0)

1 травня. Початок – 12:00. Біла Церква. Стадіон «Зміна». 80 глядачів. Сонячно. +16°С.

Арбітр – Михайло Райда (Іршава, Закарпатська обл.).

Асистенти арбітра: Павло Новосад, Віктор Галинець (обоє – Рівне).

Четвертий арбітр – Олександр Сахно (Київ).

Спостерігач арбітражу – Едуард Валенко (Львів).

«ОЛІМПІК» U-19: Котляров, Пісковий, Варванін, Счастливцев, Козлов, Геловані, С. Шарай (Сірош, 68), Пуди (Вакулінський, 85), Хомутов (Мороз, 88), В. Шарай (Соломкін, 71), Біленький (Масікевич, 65).

Запасний – Безкровний.

Тренер – Ігор Климовський.

«КАРПАТИ» U-19: Кучерявий, Погорілий, Скотаренко, Калинчук (Завінський, 61), Лебеденко, Якимів, Толочко, Лебедь (Шарабура, 46), Микитин, Валенко, Саутін (Войтович, 68).

Запасний – Стецьків.

Тренер – Роман Толочко.

Голи: Счастливцев, 5, Пуди, 41, Скотаренко, 71 (автогол), Масікевич, 88, Мороз, 90+1 – Микитин, 51, Лебеденко, 70.

Попередження: С. Шарай, 36, Біленький, 49, Геловані, 88 – Калинчук, 21, Саутін, 47.

Здобувши у перших трьох гостьових поєдинках весняної частини поточного сезону дві перемоги і один раз зігравши внічию, юніори «Карпат» на Великдень не змогли продовжити свою безпрограшну виїзну серію. У матчі з донецьким «Олімпіком», наразі з одним із чотирьох реальних претендентів не лише на медалі, а й на титул, «зелено-білі леви» зазнали поразки з хокейним рахунком 2:5.

У звітній грі не могли допомогти своїм партнерам капітан карпатівців, один з лідерів команди, центральний захисник Володимир Сениця та правий оборонець Андрій Бусько, який отримав ушкодження. Та незважаючи на кадрові проблеми, саме «Карпати» з перших хвилин дали зрозуміти, що навіть за умови гостьового статусу вони будуть намагатися нав’язати супернику свою гру. «Зелено-білі» з перших хвилин взяли м’яч під свій контроль і почали методично розхитувати оборону господарів. Не забарилися «леви» і зі створенням гольових моментів. В такому ключі гра тривала до свистка на перерву. Але довести бодай раз справу до взяття воріт «Олімпіка» підопічним Романа Толочка та Олега Гараса так і не вдалося. Більше того, не забивши, вони ще й примудрилися двічі пропустити. Уже в дебюті гри після подачі кутового та серії рикошетів першим на м’ячі опинився Вадим Счастливцев, який добив круглого до сітки, відкривши рахунок в матчі. А на 41-й хвилині Дмитро Пуди, скориставшись провалом оборони карпатівців, зіграв на випередження і в такий спосіб подвоїв перевагу своєї команди в рахунку. 2:0 на користь «Олімпіка» і команди пішли на перерву.

Не важко здогадатися про що говорили тренери «Карпат» своїм підопічним у роздягальні. Адже команда грала зовсім не погано, тож було зрозуміло, що головне, продовжувати гнути свою лінію і тоді результат обов’язково прийде. Так воно зрештою і сталося. «Леви» зі свистком головного арбітра про поновлення гри перейшли на половину поля суперника і вже на 51-й хвилині скоротили відставання за забитими м’ячами до мінімуму. У фіналі красиво розіграної чергової комбінації Андрій Якимів виконав діагональ на Віталія Микитина і прудконогий вінгер нашої команди вразив дальній кут воріт Ярослава Котлярова.

Забитий м’яч додав «левам» наснаги і вони продовжили тиск на ворота господарів. Матеріалізувати свою переваг у другий забитий м’яч нашим хлопцям вдалося на 70-й хвилині. Позиційний розіграш м’яча дозволив вивести на очне побачення з голкіпером «Олімпіка» Ореста Лебеденка. Лівий крайні захисник «зелено-білих» наочно довів, що він має хороші навички не лише оборонятися і на табло за мить після закінчення його очної дуелі з Ярославом Котляровим з’явилися цифри 2:2.

У той момент здавалося, «Карпати» на досягнутому не зупиняться, а два десятка хвилин ігрового часу для них повинно цілком вистачити, аби дотиснути суперника і здобути супервольову перемогу. Та не так сталося, як гадалося – реалії життя виявилися дещо іншими. Вже за хвилину після того, як карпатівці відновили рівновагу в рахунку, «Олімпік» знову вийшов уперед в рахунку. Щоправда, для цього підопічним Ігоря Климовського не довелося докладати жодних зусиль – за них усе зробили самі гравці «Карпат». Непорозуміння між воротарем Олександром Кучерявим та центральним захисником Володимиром Скотаренком закінчилося тим, що останній, намагаючись віддати м’яча голкіперу, у підсумку скерував його у сітку власних воріт – 3:2 на користь господарів.

Прикра невдача психологічно не зламала наших хлопців і вони продовжили тиск на ворота донеччан. Однак знову виникли проблеми з реалізацією гольових моментів, які карпатівці створювали до останніх миттєвостей гри. А на останніх хвилинах матчу, пішовши вперед усією командою, аби врятувати бодай нічию, «Карпати» оголили тили, чим сповна скористалися гравці «Олімпіка», які двічі довели свої контрвипади до взяття воріт гостей. У підсумку 5:2 на користь «Олімпіка» – рахунок, який на 99 відсотків не відповідає тому, що відбувалося в матчі.