Асистенти арбітра: Яна Сащина (Ужгород), Володимир Федунець (Тернопіль).
Четвертий арбітр – Ярослав Біць (Львів).

«КАРПАТИ» U-19: Мозіль (Стецьків, 83), Кравець, Виздрик (Скотаренко, 68), Олійник, Богач (Диня, 83), Лебедь, Намуйлик (Якимів, 83), Швед, Гуцуляк (Гладкий, 76), Полюганич (Саутін, 55), Карпенко (Бусько, 76).

«ВОЛИНЬ» U-19: Марчук, Байбула, Прошак, Сороченко (Омельчук, 63), Кулина, Зінкевич (Чепелюк, 76), Тетеренко, Романюк (Ковч, 67), Дудік, Петров (Білецький, 68), Форсюк (Пітальов, 67).
Запасні: Жмурко, Панькевич.
Тренер – Віталій Кварцяний.

Голи: Карпенко, 23, 36, Швед, 59, Намуйлик, 72 (пен.) – Дудік, 47.

Попередження: Намуйлик, 29, Виздрик, 57 – Зінкевич, 38, Сороченко, 53.

«Карпати» з перших хвилин пішли вперед досить великими силами і вже на 4-й хвилині створили перший небезпечний момент. Ігор Карпенко справа увірвався в карний майданчик і низом пробив у ближній кут. Голкіпер «Волині» Андрій Марчук не зреагував на постріл центрфорварда «Карпат», але його підстрахувала штанга – найкраща подруга воротарів усього світу.

Але стартовий штурм «зелено-білих» тривав не довго – хвилин шість. Далі, як то кажуть, свої зуби показали і гості. «Хрестоносці» почали нав’язувати «левам» свою улюблену гру – довгі передачі вперед верхом з великою кількістю боротьби на кожній ділянці поля. Але до гостроти справу їм вдалося довести лише одного разу, коли центральний захисник Максим Сороченко, підключившись до атаки, пройшов до лицьової лінії по лівому флангу і віддав передачу на Артема Дудіка. Той пробивав метрів з 12-и у праву від Мозіля «шістку», але круглий пройшов повз рамку.

Цей момент змусив карпатівців згадати, хто є господарем поля і підопічні двох Андріїв – Тлумака та Сапуги – знову додали в активності. І на 23-й хвилині їхні зусилля були винагороджені забитим голом. Розпочав атаку Ігор Богач, який сьогодні грав на незвичній для себе позиції правого захисника. Капітан «левів» протягнув м’яча кілька десятків метрів і віддав на Мар’яна Шведа, той продовжив атаку передачею на Ігоря Карпенка, який встиг низом проштовхнути круглого повз Андрія Марчука, який, намагаючись врятувати ситуацію, кинувся йому в ноги – 1:0.

Забитий гол додав впевненості господарям. Гості, щоправда, намагалися їм знову нав’язати силовий футбол, але карпатівці зуміли опустити м’яч на землю і за рахунок кращого контролю над ним, продовжували диктувати супернику свої умови. Проводячи одну за одною багатоходові комбінації, «зелено-білі» на 36-й хвилині таки прорвали оборону «хрестоносців» на лівому фланзі і вивели все того ж Ігоря Карпенка на забійну позицію з близької відстані. 77-му номеру нашої команди залишалося лише не промахнутися по фактично пустих воротах – 2:0.

Остаточно всі питання по визначенню переможця у грі мав знімати на останній хвилині першого тайму Роман Лебедь, якого партнери вивели на удар метрів з 18-и прямо по центру, але опорник «левів» пробив вище каркасу воріт. Втім, і рахунок 2:0 за підсумками першої 45-хвилинки для нашої команди був цілком комфортним.

Однак вже на початку другої половини матчу «Волинь» повернула інтригу в матчі. Пропустили ми зі стандарту: подача корнера з лівого флангу атаки, карпатівці «загубили» в карному майданчику Артема Дудіка і той у дотик не залишив Олегу Мозілю, який загалом надій провів усю гру, жодних шансів – 2:1.

Треба віддати належне нашим хлопцям, пропущений м’яч хоча й став не надто приємним моментом у грі, але не надломив їх психологічно. Вже на 54-й хвилині Олексій Гуцуляк лівою «ключкою» красиво вирізав м’яч зі штрафного у ближню «дев’ятку», але шкіряна сфера пролетіла поряд із хрестовиною. Та за п’ять хвилин «Карпати» поновили свою перевагу в рахунку у два м’ячі. Масована атака «зелено-білих» дозволила їм прорвати оборону гостей по центру: все той же Ігор Карпенко з двома захисниками на плечах увірвався в карний майданчик і пробив. Його удар вийшов не надто сильним і Андрій Марчук його зумів відбити, але першим на м’ячі був Мар’ян Швед і за мить на табло загорілися цифри – 3:1.

А останню крапку у грі «зелено-білі» поставили на 72-й хвилині. Волиняни намагалися атакувати великими силами і відповідно у галичан з’явилося чимало простору для проведення швидких контратак. В одній з них правий вінгер Олексій Гуцуляк вивів на ворота опорника Романа Лебедя, якого вже в межах карного майданчика з порушенням правил зупинив Михайло Байбула. Арбітр матчу Вадим Запрутняк з Ужгорода без вагань вказав на 11-метрову позначку. До точки підійшов Петро Намуйлик – пробив він впритул із лівою від кіпера стійкою. Андрій Марчук напрям удару вгадав, але м’яча не дістав і той востаннє у грі затріпотів у сітці – 4:1.