"Карпати" U-19 – "Ворскла" U-19 – 1:0

26 листопада 14:35
Переглядів: 103
карпати

14-й тур. 25.11.2017, 13:00. «Локомотив», Рава-Руська. 90 глядачів. Сонячно. +7°С

Арбітр – Тарас Панасюк (Бердичів, Житомирська обл.).

Асистенти арбітра: Руслан Кобялко (Вінниця), Володимир Онищук (Житомир).
Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Олександр Циганков (Тернопіль).

«КАРПАТИ» U-19: Артим, Куртяк, Дерман, Оприск, Желізко (Слива, 72), Панчишин, Степанчук (Діма, 59, Сеник, 90+2), Лях (Нестерук, 77), Рудюк (Притула, 78), Ременюк, Кос.
Запасні: Готра, Дудинський.
Старший тренер – Андрій Тлумак.

«ВОРСКЛА» U-19: Різник, Дудка, Дмитрієв, Коротченко, Пилипенко, Соболевський (Кожевніков, 72), Котов (Юрченко, 83), Черткоєв, Ширіпа (Кравчук, 67), Галата (Мамро, 80), Бородай.
Запасні: Солобчук, Ботвинко, Товстий.
Старший тренер – Вадим Мандрієвський.

Гол: Ременюк, 75.

Попередження: Желізко, 65, Дерман, 85, Кос, 90+4 – Дмитрієв, 15, Дудка, 57.

Вилучення: Оприск, 69 (груба гра).

На сьогоднішню гру проти одноліток полтавської «Ворскли» юніори «Карпат» виходили з думкою лише про перемогу. В підсумку свого підопічні Андрія Тлумака досягли – фінальний свисток зафіксував звитягу «зелено-білих левів» з мінімальним рахунком 1:0. Однак три очки далися нашим хлопцям ой як не просто.

У тому, що карпатівці на рідному для себе полі стадіону «Локомотив» у прикордонній Раві-Руській з перших хвилин підуть в атаку, жодних сумнівів ні в кого не було. По-перше, до цього їх спонукала ситуація у турнірній таблиці – після перемоги напередодні київського «Динамо» над «Олександрією» (3:0), аби не втрачати темп у чемпіонських перегонах, «левам» у малому всеукраїнському «зелено-білому» дербі треба було обов’язково перемагати. А по-друге, філософія нашої команди є такою, що вона повинна грати першим номером з будь-яким суперником, а тим паче, коли гра проходить на своєму полі.

Господарі не лише захопили територіальну перевагу, але й ігрову, тож поблизу володінь кіпера полтавчан Дмитра Різника напруга постійно зростала. Гольових моментів також наші хлопці створили достатньо, але довший час м’яч ніяк не бажав залітати до сітки воріт гостей. Втім, треба віддати належне й гостям, які між іншим, тиждень тому також грали на Львівщині і здобули перемогу, обігравши у Моршині стрийську «Скалу» з мінімальним рахунком 1:0. Цікаво, що в тій грі підопічні Вадима Мандрієвського так само більшу частину ігрового часу тримали оборону. Робили вони це доволі успішно, а по перерві забили переможний гол.

Тож коли на 69-й хвилині захисник «Карпат» Роман Оприск отримав пряму червону карточку і господарі поля залишилися у чисельній меншості, а на табло горіли цифри 0:0, здалося, що історія може повторитися і полтавчани здобудуть другу перемогу поспіль на львівській землі. Однак іншої думки були карпатівці. Вилучення партнера змусило згуртуватися решту гравців нашої команди і вони почали відпрацьовувати, що називається, не тільки за себе, а й за того хлопця. Зрештою справжній карпатівський характер дозволив «левам» не лише максимально надійно зіграти в обороні, так і залишивши ворота Андрія Артима у недоторканності, а й забити єдиний у матчі гол, який приніс їм перемогу. На 75-й хвилині до взяття воріт суперника призвела атака, яка розпочалася на лівому фланзі. Далі круглого було переведено в середину і Андрій Ременюк по центру, метрів з 25-ти влучно пробив по цілі – шкіряна сфера залетіла у лівий від Дмитра Різника кут воріт. Тож у такий спосіб команда Андрія Тлумака здобула четверту перемогу поспіль із загальний рахунком 7:0. Цікаво, що третій раз поспіль карпатівці виграють з мінімальною перевагою за забитими м’ячами – 1:0.

Однак святкувати перемогу у наших хлопців немає коли. Вже в середу, 29-го листопада, на них чекає один з ключових поєдинків не лише осінньої частини сезону, а й усієї першості – очне протистояння проти одноліток київського «Динамо», чинного володаря титулу та одного з своїх основних конкурентів у боротьбі за нагороди. Гра, як і сьогоднішній поєдинок із «Ворсклою», пройде у Раві-Руській на полі стадіону «Локомотив». Початок зустрічі також о 13:00. Тож будемо сподіватися, що й підсумок гри в середу буде таким самим, як сьогодні.

За матеріалами: fckarpaty.com