Арбітр – Тарас Панасюк (Бердичів, Житомирська обл.).

Асистенти арбітра: Володимир Федунець, Олег Мімнонов (обоє – Тернопіль).
Четвертий арбітр – Андрій Холявко (Львів).

«КАРПАТИ» U-19: Ющишин, Сільченко (Донцов, 86), Оприск, Дерман, Веремієнко, Діма (Пиріг, 89), Валенко (Січ, 66), Малашевський, Микитин, Кос (Пецків, 81), Шарабура.

«ЗІРКА» U-19: Степанцов, Павлюк, Ходорченко, Куцев (Лопушенко, 76), Мачелюк, Клочан, Білоус, Філіпов (Кольцун, 63), Замуренко, Лев, Сурженко (Дністрянський, 59,  Касімов, 69,  Крутін, 81).
Запасні: Сидоренко, Прадунець.
Старший тренер – Руслан Бідненко.

Голи: Кос, 14, 27, Микитин, 78.

Попередження: Веремієнко, 86 – Куцев, 32.

У матчі першого кола юніори «Карпат» у гостях перемогли одноліток «Зірки» із Кропивницького з розгромним рахунком 5:1, причому гол престижу «жовто-червоні» забили уже в компенсований час до першого тайму. Не мали проблем з одноосібним аутсайдером першості підопічні Романа Толочка і Олега Гараса й сьогодні у матчі другого кола на своєму полі в прикордонній Раві-Руській. Щоправда, підсумковий рахунок на користь «левів» трохи менший, але достатньо красномовний – три «сухих» м’ячі якнайкраще характеризують те, що відбувалося на полі затишного стадіону «Локомотив».

«Карпати» зі стартовим свистком арбітра перейшли на половину поля «Зірки» і змусили оборону та голкіпера гостей Богдана Степанцова працювати з максимальним навантаженням упродовж фактично усього ігрового часу. Протрималися «жовто-червоні» не довго – вже на 13-й хвилині рахунок у матчі було відкрито. Перший гол господарі забили зі стандарту. Остап Малашевський з правого крила атаки подав кутовий на Олега Коса – центрфорвард першим дотиком прийняв круглого, розвернувся і другим влучно пробив по цілі.

Забитий м’яч не вгамував гольовий голод карпатівців і вони продовжували тиснути на оборонні редути суперника. Вдруге довести свою атаку до взяття воріт гостей галичанам вдалося на 26-й хвилині. І знову гол на свій рахунок записав Олег Кос. Цього разу 27-й номер «зелено-білих», отримавши м’яч після обрізки гравців середньої лінії «Зірки» лівіше середини, пройшов вперед і на вході у штрафний майданчик прицільно пробив у ближню, праву від кіпера «шістку» воріт.

Коли аналізувати гру в першій 45-хвилинці, то за його підсумками перевага нашої команди повинна була бути значно більшою, ніж у два м’ячі. Адже моментів, аби забити, окрім реалізованих, вистачило б не на одну гру. Але в одних епізодах вдало діяв голкіпер «Зірки», в інших бракувало майстерності гравцям «Карпат», а в двох епізодах, коли «зелено-білі» таки забивали, арбітр фіксував у них положення поза грою.

Що ж до гри команди гостей в передній лінії, то за перший тайм підопічні Руслана Бідненка спромоглися створити три напівмоменти, причому усі після стандартів, але до ударів по воротах Вадима Ющишина довести справу їм так і не вдалося. Аби не повертатися до питання атаки «Зірки» по перерві, скажемо коротко – у другій 45-хвилинці практично нічого не змінилося. Знову кілька потенційно небезпечних навісів зі стандартів, але жодної конкретики.

«Карпати» у другому таймі обертів не скинули і продовжували тримати гру під своїм контролем. Кількість небезпечних моментів, які наші хлопці створили після перепочинку не стала меншою, ніж до свистка на перерву, але у другій частині зустрічі «левам» вдалося забити тільки один м’яч. На 78-й хвилині лівий вінгер Віталій Микитин увірвався на швидкості в карну зону і немов класний більярдист, майстерно поклав кулю в дальню лузу.

А от в інших створених гольових моментах, у господарів з реалізацією не складалося. Хоча до взяття воріт суперника вони були близькими не один раз. Зокрема, двічі гостей рятувала поперечина, а вищезгаданий Віталій Микитин змарнував відмінну нагоду повторити досягнення у звітному матчі Олега Коса в першому таймі – оформити «дубль». Партнери вивели свого 11-го номера один на один з воротарем, але переграти голкіпера вінгеру не вдалося. Втім, рахунок 3:0 також є цілком прийнятним.