"Карпати" у компенсований час врятували нічию з "Олександрією". "Карпати" – "Олександрія" – 2:2

10 квітня 19:45
Переглядів: 180
Карпати

21-й тур. 10.04.2016, 17:00. «Арена Львів», Львів. Похмуро. +11°С

Арбітр – Євген Арановський (Київ).

Асистенти арбітра: Євген Халамендик (Київ), Віктор Матяш (Донецьк).
Четвертий арбітр – Микола Балакін (Київська обл.).

Директор матчу ФФУ – Степан Понайда (Львів).
Спостерігач арбітражу – Ігор Покідько (Полтава).

«КАРПАТИ»: Мисак, Маркович, Пластун, Новотрясов, Костевич, Даушвілі, Кльоц (Карноза, 59), Голодюк, Худоб’як (Гуцуляк, 67), Кадимян (Кравець, 76), Ґ. Лещук.
Запасні: Підківка, Лобай, Габріель, Страшкевич.
Старший тренер – Володимир Безуб’як.

«ОЛЕКСАНДРІЯ»: Новак, Микицей, Пономар, Запорожан, Грицук (Леонов, 59), Чеботаєв, Імереков (Шендрік, 68), Путраш (Чорній, 46), Банада, Козак, Басов.
Запасні: Леванідов, Куліш, Дедечко, Есеола.
Головний тренер – Володимир Шаран.

Голи: Карноза, 73, 90+5 – Пономар, 70, Чорній, 75.

Попередження: Кадимян, 31, Голодюк, 42, Ґ. Лещук, 65 – Микицей, 22, Чорній, 90+2.

«Олександрія» приїхала до Львова у незвичному статусі – після сенсаційної перемоги над київським «Динамо», підопічні Володимира Шарана вийшли до півфіналу національного Кубка, в якому зустрінуться із донецьким «Шахтарем». Зважаючи на два поспіль матчі проти «Динамо» (один в чемпіонаті, один в Кубку), олександрійці витратили чимало сил, тож на гру із «Карпатами» вийшли хоч мотивованими та впевненими, але все ж втомленими.

Із перших хвилин гості дали зрозуміти, що гратимуть від оборони і нічийний результат їх, загалом, влаштує. Проте і про атаку суперники не забували, одначе головну ставку зробили на стандарти – якщо ж наступ був позиційного характеру, «жовто-чорні» відмовлялися від масованих виходів.

У «Карпат» дебютував Андрій Маркович, що й логічно, адже Денис Мірошніченко та Андрій Гітченко відбували дискваліфікації. Клубний вихованець розмістився праворуч в обороні і загалом виглядав надійно. Не пропускав суперників своїм флангом, а сам кілька разів дуже непогано виконував гострі навіси в карну зону.

Загалом, ігрова перевага до перерви була в «Карпат», але попри серйозну кількість навісів, прострілів та закидань, жодного прямого удару в рамку воріт Новака не було. Бланко-Лещук одного разу схибив (пробивав у стилі Марко ван Бастена у фіналі Чемпіонату Європи 1988 року) і одного разу не дотягнувся до м’яч а після навісу від Кльоца. Аргентинець виконав багато іншої роботи – зокрема, вигравав чи не усі верхові м’ячі від Романа Мисака.

Щодо гостей, то вони відповіли дуже небезпечним ударом після кутового. Запопрожан підхопив м’яча і злету пробив низом – на щастя, кіпер «Карпат» вдало обрав позицію і надійно зафіксував круглого у своїх руках.

І все ж гостроти та швидкості під час прийняття рішень карпатівцям відверто бракувало. Мабуть, саме тому на перерву трибуни проводжали команду незадоволеним гулом – старання стараннями, але потрібен результат.

Другий тайм почався черговими атаками «Карпат», які нарешті переросли в удари. Швидка контратака «зелено-білих» закінчилася класним навісом Кадимяна на Лещука, який склався і головою дуже потужно пробив – Новак якимось дивом примудрився м’яча перевести на кутовий.

Нових барв додав команді Артур Карноза, який вийшов на заміну. Одразу ж значно активніше почав діяти Маркович, та й взагалі, біля воріт Новака ставало все гарячіше. Олексій Гуцуляк, який ще встиг вийти на поле, одразу ж встиг пробити головою, щоправда, не дуже сильно – асистував все той же Кадимян.

А сталося ж усе не так, як гадалося. У простій ситуації із м’ячем неакуратно повівся Новотрясов, який скинув його на хід супернику. Відразу ж слідувала передача у центр штрафного, звідки Пономар в один дотик переправив круглого в сітку 0:1.

«Олександрія» одразу ж почала тягнути час, що й логічно, однак довго підопічні Володимира Шарана не раділи. Артур Карноза отримав м’яча на лінії карної зони і вклав в удар усю силу та душу. Гол вийшов шедевральний – ані Новак, ані будь-який інший воротар світу своїй команді не зарадив би – 1:1.

Не пройшло й хвилини, як гості знову вийшли вперед. І цього разу не без допомоги карпатівців. Отримавши право на перспективний штрафний, Чорній влучив у стінку, але від плеча когось з господарів м’яч змінив траєкторію і влетів у ворота – 1:2.

Зрівнювати рахунок мав Лещук, але після прострілу від Марковича, аргентинець зовсім трішки схибив. Десь стільки ж бракувало і Карнозі для оформлення дубля – після виконання штрафного м’яч пролетів вище перекладини. Нарешті, Костевич після сольного проходу пробив і ефектно, і сильно, але дещиці точності знову ж таки, бракувало. І все ж Карноза забив! У ту ж дев’ятку, у тому ж стилі, без шансів для воротаря. На жаль, часу для перемоги вже бракувало. Одразу після того, як гості розвели з центра поля, арбітр оголосив про кінець зустрічі – 2:2.