"Карпати" у проекті "Футбол для всіх, доступ для всіх"

08 квітня 00:13
Переглядів: 149
карпати

ФК «Карпати» радий підтримати Тиждень дій-2014 Центру доступу до футболу у Європі (CAFE) «Футбол для всіх, доступ для всіх». Це прекрасна можливість показати, чого ми досягли і що робимо для наших вболівальників з обмеженими можливостями, вболівальників з обмеженими можливостями з інших клубів та місцевої громади людей з інвалідністю.

Тиждень дій, який відбувається з 5 по 13 квітня за підтримки Прем’єр-Ліги України, у рамках проекту спадщини УЄФА ЄВРО-2012™, спрямований на просування ідеї рівного доступу до футболу через спільну роботу клубів з уболівальниками.

У цей 9-денний період наш клуб отримує можливість присвятити домашню гру проти київського «Динамо» (субота, 12 квітня, 17:00) темі «Футбол для всіх, доступ для всіх» і продемонструвати ту позитивну роботу, яка ведеться по відношенню до вболівальників з обмеженими можливостями.

Нагадаємо, що торік одним з перших до Тижня дій «Футбол для всіх, доступ для всіх» долучився ФК «Карпати». Вже в перший день проведення акції перед початком матчу 24-го туру Прем’єр-ліги «Карпати» (Львів) – «Динамо» (Київ), що відбувся 13-го квітня на полі львівського стадіону «Україна», гравців обох команд та суддів вивели на поле незрячі та слабозорі діти. Учасники акції були вдягнені у спеціальні білі футболки з зображенням логотипу CAFE та відповідними даному заходу написами. Львівські та київські вболівальники (зі столиці на гру прибуло близько півтори тисячі фанатів) стоячи зустріли учасників акції тривалими аплодисментами. Окрім того на стадіоні було вивішено спеціальний банер. А по завершенні акції діти, які брали в ній участь, підтримували обидві команди з трибун стадіону, де для них було проведено аудіокоментар матчу. Окрім 27-ми діток-учасників акції аудіокоментар матчу слухали близько півсотні учнів спецшколи для незрячих.

 
Зазначимо, що ця технічна інновація користувалась популярністю на стадіонах України та Польщі під час матчів Євро-2012. Спеціальне обладнання для проведення радіокоментаря було передано львівському клубу організацією «Центр доступу до футболу в Європі» (CAFE), який був офіційною благодійною організацією турніру УЄФА ЄВРО-2012. Також перед чемпіонатом Європи та під час нього CAFE втілював в життя соціальний проект УЄФА Respect Inclusion – Football with No Limits («Поважай безбар'єрність – Футбол без обмежень»), який отримав своє продовження в проекті надбання УЄФА ЄВРО-2012 в Україні та Польщі. 

ДОВІДКА

CAFE – Центр доступу до футболу в Європі – це благодійна організація, яку фінансує УЄФА. CAFЕ була створена для того, аби покращити доступ до футболу для вболівальників з обмеженими можливостями і допомогти їм насолоджуватись футбольними матчами усіх рівнів. Мета CAFE – рівні права для всіх вболівальників, а з допомогою футболу CAFЕ підвищує обізнаність щодо проблем людей з обмеженими можливостями у всій Європі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: