"Карпати": Усім і... "Гладкому від Льопи!" - фото

12 квітня 00:27
Переглядів: 742
карпати

Минулого року автограф-сесії за участю футболістів «Карпат» викликали солідний ажіотаж серед уболівальників. Воно й не дивно, адже протягом години можна було узяти автограф в карпатівців, сфотографуватися з ними, а ще придбати будь-яку клубну атрибутику із 20-відсотковою знижкою. У 2013-му участь в таких проектах брали Сергій Зеньов, Самсон Ґодвін, Валерій Федорчук, Ігор Пластун, Младен Бартуловіч та Володимир Костевич. На першу автограф-сесію у цьому році прийшли нападник Олександр Гладкий та хавбек Дмитро Льопа, який, на жаль, змушений ще кілька тижнів заліковувати свою травму. 

Уболівальники почали збиратися біля магазину-музею ще задовго до приїзду гравців. До слова, Олександр Гладкий та Дмитро Льопа приїхали на Вороного, 3 одразу ж після тренування, відповідно, виглядали доволі втомленими. Але вогники в очах бажаючих отримати автографи та фото швидко повернули «левам» свіжість та натхнення. 

Власне, як і на полі, обом гравцям довелося викладатися на повну – на спеціальних листівках із індивідуальними фото вони не просто малювали «карлючки», а акуратно виводили кожну літеру та цифру. Коли розійшовся увесь стос листівок і залишилася одна картка, півзахисник написав «Гладкому від Льопи» і вручив нападнику сувенір на згадку.

У підсумку, автографи отримали кілька сотень уболівальників «Карпат», які не приховували свого задоволення та демонстрували друзям і знайомим підписи гравців із попередніх автограф-сесій. Без роботи не залишилися і чарівні продавчині, які постійно виносили зі складу все нові футболки, кросівки, костюми тощо. 20 відсотків знижки зіграли свою роль, тож вже на найближчі домашні матчі фанати зможуть прийти в «обновках». До речі, квитки на суботній матч проти «Динамо» розходилися так само регулярно, як і автографи від карпатівців. Уболівальники купували по 5-10 тікетів і гарантували футболістам яскраву та незабутню підтримку на трибунах стадіону «Україна».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: