"Карпати": Усміхнене відновлення

29 червня 18:46
Переглядів: 375
карпати

У суботу та неділю усі гравці молодіжного складу (за кількома винятками) грали товариські матчі проти словенських «Домжале», «Кршко» та хорватського «Спліта». А вже у понеділок зранку на них чекало відновлювальне тренування на полі стадіону ФК «Брежіце». 

Робота велася з жартами та веселощами, що й зрозуміло, зважаючи на позитивний мікроклімат у колективі. Під кінець заняття, коли Юрій Яструб та Юрій Захарків відпрацьовували удари після навісів, скласти конкуренцію їм вирішили Володимир Гладкий та Володимир Савошко. Флангові подачі виконували Олександр Дударенко зліва та пара Ігор Богач – Андрій Маркович справа. Нападникам залишалося переправити м’яча у ворота з повітря, перегравши при цьому воротарів – Віталія Даниліва чи Івана Сілецького. Вигадавши інтерес у «20 відтискань», хлопці взялися до роботи. 

Цікаво, що до змагання, Юрій Яструб кілька разів дуже красиво забивав у падінні через себе, але коли почалися «парні виступи», його удари вже не були такими ефектними. Те ж і Захарківа стосувалося – то воротар, то перекладина, а забити не вдавалося. Їхні суперники свої моменти виконували краще – обидва Володимири цілили точно в кути воріт і у підсумку саме за ними була перемога. 

Однак, воротарі свій реванш узяли. Віталій Данилів та Іван Сілецький переграли польових гравців у серії ударів з-за меж карної зони – лише кільком футболістам вдалося переграти їх...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: