"Карпати" в сезоні 2017/18: ми порахували усе. Частина третя

03 червня 09:00
Переглядів: 233
карпати

Сезон, що минув став багато в чому контраверсійним. Його легко можна поділити на два-три умовні етапи, виділити провальний старт та яскраву весну. Завдяки цифрам ви зможете краще зрозуміти – чим жили «Карпати» у минулому чемпіонаті. 

10-й гол у чемпіонатах провів Сергій Мякушко (9 квітня, з «Зіркою»), 1-й – Себастьян Рібас (23 липня, з «Ворсклою»), Хорхе Карраскаль (10 вересня, з «Вересом»), ставши при цьому автором 1-го голу легіонерів з Колумбії в чемпіонатах України, Леонід Акулінін (9 грудня, з «Вересом»), Катріель Санчес (31 березня, з «Чорноморцем»), Орест Лебеденко (19 травня, зі «Сталлю»).

Матчі «Карпат» обслуговували 18 арбітрів. Усі судді показали гравцям львівського клубу 95 жовтих карток та 4 червоні – Лобаю (2), Голодюку та Акулініну. Найбільше попереджень було у Федецького – 14.

«Карпати» пробивали 4 пенальті, а реалізували 3. У ворота львів’ян арбітри 7 разів призначали 11-метрові удари (всі – у Львові) і один удар з «позначки» не був реалізований. До речі, «Карпати» найчастіше в історії ліги пропускали голів після 11-метрових ударів суперників – 104 м’ячі (після 123-х пенальті).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: