"Карпати" в Туреччині. День 13-ий

29 січня 14:19
Переглядів: 84
карпати

На 13-ий день перебування «Карпат» в Туреччині, нічого страшного не трапилося. Команда провела два повноцінні заняття, ранкова частина першого пройшла в тренажерному залі. Щодо вечірнього тренування, то починати його довелося під дощем, якого змінила величезна веселка.

Коли основна частина підійшла до завершення, кілька футболістів отримало можливість позмагатися із Романом Мисаком на «кувирки». Андрій Гітченко, Тарас Завійський, Артур Карноза, Олексій Гуцуляк та Вадим Страшкевич намагалися забити кіперу з-за меж карної зони, а зробити це не так вже й просто.

Наприклад, 17-річний Гуцуляк кілька разів перевірив на міцність каркас воріт, а досвідченому Гітченку ніяк не вдавалося поцілити у дев’ятку. Зате красенями відзначилися Завійський і Карноза, які таки влучили у різні верхні кути. Але загалом воротар переміг і «терти спину» довелося польовим гравцям.

Тим часом у готель до «Карпат» заселився одеський «Чорноморець», який одразу ж по приїзді розпочав тренування на сусідньому полі. Як і карпатівців, організатори зборів також привітали команду плакатом, щоправда, на центральній фотографії був зображений фрагмент матч саме проти «Карпат»...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: