"Карпати" в Туреччині. День 2-ий

17 січня 20:35
Переглядів: 313
карпати

Зазвичай, про погоду розповідають, коли бракує цікавішої теми для розмови. Однак в Туреччині погода є одним з важливих складників якісного тренувального процесу. На щастя, після дощу, що не давав про себе забувати усю п’ятницю, цілу суботу світило тепле і приємне сонце, а на небі не було жодної хмаринки.

Тим не менше, ранкове заняття карпатівці почали не на полях, а в тренажерному залі. За справу знову взявся Віталій Шпанюк і добряче розворушив сонних футболістів. Півтори години «леви» працювали на тренажерах, розтягувалися та розминалися. Не рідко до гравців підходив Ігор Йовічевіч, даючи корисні поради. Переважно він приглядав за молодими хлопцями із молодіжної та юніорської команди.

Закінчувалося тренування на полях, де гравці виконали останню частину вправ, після чого лікарі «прописали» команді водні процедури. Кожному необхідно було трохи постояти у холодному басейні чи морі. Більшість футболістів обрала саме море, а дехто не лише зайшов у воду по коліна, але й встиг кілька разів пірнути. Власне, море дозволяло. За ніч воно прочистилося і заспокоїлося, набрало звичних блакитних барв. «Думав, що буде холодніше» – сказав Роман Мисак, коли виходив з води і витирався рушником...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: