"Карпати" в Туреччині. День 3-ій

19 січня 09:15
Переглядів: 131
карпати

Третій день перебування «Карпат» в Туреччині розпочався доволі не традиційно. Велика група молодих гравців проводила ранкову зарядку на пляжі Середземного моря, а вже після цього проходила медогляд та йшла на сніданок. Очевидно, такі «процедури» впливають на кондиції талановитих клубних вихованців, адже вже помітно, що з кожним тренуванням хлопці додають у швидкості і майстерності. 

Курс на власних молодих вихованців, що його узяв львівський клуб, уже найближчим часом повинен принести якісні плоди. У «Карпатах» цей процес розвивався природнім шляхом без різких змін, саме тому зараз «зелено-білі» вже мають чітку стратегію і бачення свого футбольного майбутнього. 

Однак молодих гравців до Туреччини повезли не через дату народження чи тризуб на паспорті. Інша справа, що витримати фізичні навантаження, які до цього навіть не снилися, насправді неймовірно важко. Якщо вони пройдуть цю футбольну школу виживання ще кілька днів, то невдовзі зможуть показати свої навички роботи з м’ячами. Наразі ж тренери вимагають від команди максимального розуміння та виконання усіх запропонованих завдань. 

Після двох напружених тренувань на карпатівців чекали більш приємні несподіванки. На прохання клубного адміністратора Андрія Ханаса готельні кухарі приготували вареники з картоплею, щоб хоч якось нагадати, що в Галичині, напередодні Водохреща, відзначають Щедрий вечір. Вареники вийшли доволі худими і не такими, як удома, але цілком їстівними, що неабияк здивувало футболістів...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: