"Карпати" в Туреччині. День 5-ий

20 січня 23:25
Переглядів: 233
карпати

Перші чотири дні на зборах добряче вимотали футболістів, тож тренерський штаб дав можливість карпатівцям трохи відпочити. На ранок була запланована лише розминка на морському узбережжі, та й то не для всіх. Натомість звичного тренування не було – гравці отримали нагоду трохи виспатися. 

Але такий розпорядок був зроблений не тому, що тренери вирішили пошкодувати гравців. О другій половині дня запланували провести двосторонню гру, участь в якій мали взяли усі 25 гравців «зелено-білих» на зборах (нагадаємо, що Тарас Пучковський достроково залишив тренувальний табір через травму)

Загалом «леви» провели на полі майже півтори години, не беручи до уваги передматчевої розминки. Товариська гра між «червоними» і «жовтими» закінчилася з рахунком 1:1. У першому таймі точним ударом з-за меж карної зони відзначився Михайло Сергійчук, а по перерві «червоні» відігралися колективними зусиллями, після класного пасу від Мар’яна Шведа. Моментів для збільшення рахунку мали обидві команди, але надійно грали оборонці з воротарями. 

На фоні досвідчених гравців досить цікаво виглядали зовсім юні футболісти. Можливо не усе в них вдавалося, але Василь Кравець кілька разів здорово пройшов флангом, Мар’ян Швед запам’ятався не лише гольовим пасом, але й кількома хорошими ударами. У парі з Ігорем Пластуном комфортно почувався Володимир Сениця, а Олексій Гуцуляк намагався підігрувати Павлу Ксьонзу. 

Таким чином цей товариський двосторонній матч став своєрідною репетицією до першого спарингу у цьому році. Нагадаємо, що в п’ятницю на «Карпати» чекає поєдинок із хорватським клубом РНК «Спліт».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: