"Карпати" в Туреччині. День 6-й

12 лютого 09:44
Переглядів: 78
карпати

Майже непомітно минає перший тиждень роботи «Карпат» на турецьких зборах. У режимі дворазових тренувань «зелено-білі» день за днем набирають форму, щоб до першого березня, коли відбудеться поєдинок проти донецького «Металурга» підійти в оптимальних кондиціях.

На шостий день перебування «левів» в Манавґаті на львів’ян чекали дощовий ранок та похмурий вечір. Звісно, через таку дрібницю як злива, тренування ніхто й не думав переносити. Не обійшлося і без втрат – через ушкодження разом з командою не тренувалися Володимир Костевич та Муртаз Даушвілі. Їхня участь у спарингах проти «Оцелула» та «Левскі» під питанням. Тому Ігор Йовічевіч закрив проблемну позицію Андрієм Марковичем, якого в основу делегувала молодіжна команда.

Власне, зараз головний тренер «Карпат» має змогу переглянути абсолютно всіх футболістів клубу, за винятком хіба травмованих. У середу зранку до готелю Starlight приєдналася юніорська команда під керівництвом Андрія Тлумака та Андрія Сапуги. До речі, уже в четвер на юних карпатівців чекає перший спаринг проти норвезької команди «Оддс».

А на першу команду, натомість, чекає одразу два матчі – зранку проти румунського «Оцелула» та ввечері, проти болгарського «Левскі».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: