"Карпати" в Туреччині. День 6-ий

22 січня 06:48
Переглядів: 134
Нива Тернопіль — Карпати

Уже звично, робочий день для львівських футболістів розпочався у тренажерному залі. Майже півтори години «зелено-білі» працювали над покращенням своїх фізичних властивостей, після чого перемістилися на тренувальні поля. 

Однією з найулюбленіших розваг футболістів є гра в «квадрат». Цього разу, розділившись за віком на кілька груп, то тут то там лунали різноманітні вигуки і сміхи. Доходило і до трагікомічних епізодів, зокрема у моменті зіткнення Володимира Костевича і Артура Новотрясова. У результаті один захисник тримався за коліно, а інший за голову. На щастя, обійшлося без травм... 

Обов’язково, після кожного тренування, футболісти повинні заспокоїти втомлені м’язи у солоній воді Середземного моря. Карпатівці вийшли з неосяжної блакитної гладі якраз вчасно – щойно вони сховалися в готелі, як почався дощ. Щоправда, довго він не тривав – невдовзі небо знову розігнали набридливі хмари. 

Вечірнє тренування повністю проходило на полі. Ігор Йовічевіч персонально працював з гравцями над тактичними моментами, причому сам одягав тренувальну маніжку. Таким чином головний тренер на власному прикладі показував футболістам, що слід робити у тому чи іншому ігровому епізоді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: