"Карпати" відповіли Попову

20 листопада 20:27
Переглядів: 93
карпати

Сьогодні на ряді інформаційних ресурсів в інтернеті з’явився матеріал під назвою «Попов: Ми хочемо зберегти Карпати» (http://galsports.com/news/my-khochemo-zberehty-karpaty/66379.aspx), у якому наразі ще перший віце-президент ФФУ стосовно ситуації із позбавленням команди «Карпати» турнірних очок у контексті відносин клубу з футболістом Мартіном Богатіновим стверджує: «Тут ситуація ускладнюється тим, що є також рішення Спортивного арбітражного суду. І ми просто є заручниками ситуації, маючи постанову з Лозанни. Тому мені б не хотілося розглядати це питання через призму того, що федерація хоче знищити клуб Карпати».


ФК «Карпати» офіційно стверджує, що наш клуб не брав участі у жодному процесі у Спортивному Арбітражному Суді у м.Лозанна, та не має у розпорядженні жодного Присуду названого Суду, які б стосувалися будь-яких відносин між нашим клубом та футболістом Мартіном Богатіновим (увесь перелік справ за участю ФК «Карпати» у CAS можна переглянути за цим посиланням – galsports.com/news/lozanski-vyroky-dlya-karpat-movoyu-sukhykh-faktiv/62710.aspx). Відповідно, ми вимагаємо від пана Попова:

– Або негайно впродовж 48 годин оприлюднити у повному форматі (а не лише резолютивну частину) таке рішення CAS, якщо воно є у його розпорядженні. Цією заявою, навіть попри те, що таке гіпотетичне рішення приймалося без будь-якої нашої участі, ми даємо офіційну згоду на його оприлюднення;

– Або в той же термін спростувати цю розповсюджену інформацію та принести офіційні вибачення перед нашим клубом за маніпулятивну брехню.

Звісно, ми не маємо жодних ілюзій щодо того, що пан Попов таки витягне рештки совісті та віднайде у собі сили зробити чоловічій вчинок, вибачившись за очевидний «прокол». Та навіть якщо таке диво станеться, і ми побачимо такі вибачення, сам факт появи та саме такого способу подачі інформації, важко пояснити чимось іншим, аніж банальним вигороджуванням визначальної ролі ФФУ у ситуації, що склалася на сьогодні. Тому, хочеться чи не хочеться розглядати питання «через через призму того, що федерація хоче знищити клуб Карпати», у світлі останніх висловів пана Попова хай кожна розумна людина зробить самостійний висновок.

А ми будемо «направляти зусилля» всіма можливими законними шляхами, щоб за найближчої нагоди поставити питання про відповідність першого віце-президента ФФУ своїй посаді. Розуміємо, що це вже навряд чи вирішить питання Мартіна Богатінова, але дуже сподіваємось, що саме ця відставка буде належним запобіганням виникненню подібних ситуацій у майбутньому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: