"Карпати" - "Волинь". Галицько-волинське …протистояння

13 березня 13:27
Переглядів: 306
карпати волинь

Сьогодні, 13 березня, до того ж у п’ятницю, матчем «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) стартує 17-й тур чемпіонату України з футболу. Арбітр – Сергій Березка (з Іванківа, що на Київщині), о 19:00 на львівському стадіоні «Україна» сповістить про початок західноукраїнського дербі.

Матч не простий, але надасть кожній із команд змогу здобути свою першу перемогу. Як відомо, у перших двох поєдинках весняної частини змагань, ні «Карпати», ні «Волинь» ще не перемагали, а «взяли» по одному очку. Тож матимуть можливість добути свою першу перемогу в 2015 році. І з погляду на це заповідається цікавий поєдинок, в котрому матиме значення власне поле і, сподіваюсь, несамовита підтримка публіки. Доречно пригадати, що матчі команд Львова і Луцька завжди відзначалися безкомпромісністю. Якщо минулого року у Львові успіх сприяв футболістам «Волині», котрі зуміли взяти реванш у карпатців за домашню поразку в першому колі. То тепер лучани матимуть змогу ще раз поквитатися з суперником на його полі.

Не варто списувати з рахунку й того, що суперники не полюбляють грати унічию. Хоча в останні три роки команди все ж двічі сходили з поля, так не виявивши сильнішого. Але «Волинь» також залишалась рятівником для «Карпат», рятуючи львівський від вильоту.

На даний час головною проблемою львів’ян залишається не тільки слабка реалізація гольових моментів, але і їх створення. До того ж Сергійчук надалі більше «мовчить». Чи це тренерський прорахунок? Я сумніваюся, але в атаці повинен грати футболіст, який не має давати дихати захисникам. Такого форварда у Львові поки що не має. А ще бракує взаєморозуміння між гравцями. Звідси і брак голів.

Щодо «Волині», то ця команда також переживає не кращі дні, а тренер Кварцяний істерично кидається з крайнощів у крайність. Ніби й працює давно, але гравців мішає немов ігровий маніяк карти. Завжди більше невдоволений, як задоволений.

Проблеми з грошима, і це, мабуть, теж важливо, але і з виконавцями в обох наставників не менше проблем. Бо, збірну світу їм не зібрати ні у Львові, ні в Луцьку. Але на доморощений футболістах ці команди можуть досягти кращих результатів.

Неприваблива ситуація і в «Карпатах». Підопічні Йовічевіча, мабуть «заснули» і не бачить того, що перебувають на останньому місці? Розмови про становлення команди і ставка на молодь, на разі, залишається порожніми словами, а глядач прагне діла, в додатку з успішним результатом. Молодь прагне стати кращою, але «старики», які грають поруч з ними не спроможні повести жовто-ротиків у справжній бій. Мабуть, через брак власних лідерських якостей. Бо технічно-сильний гравець у порівнянні з колективом, це – маленьке пиво.

«Волинь» теж працює над покращенням атакуючих дій, але й дбає про оборону власних воріт, куди перевела з Харкова вихованця львівського футболу Богдана Шуста, який фактично допоміг вирвати лучанам очко у грі проти «Чорноморця».

Як на мене, сьогодні на «Україні» буде гаряче.

До того нині у Львові перша річниця з дня смерті відомого у футбольних колах товариша Володимира Ханенка і 125-ліття з дня народження сподвижника українського спорту Степана Гайдучка. Особистості, які гідні уваги і пошани.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: